Memoriál Jana Papouška v Martinicích

22. 6. 2011 Tisková informace

Již 6.ročník MEMORIÁLU JANA PAPOUŠKA se bude konat letos na přelomu června a července v Martinicích u Březnice. Obecně jsou tyto závody známé svojí vysokou sportovní úrovní a také skutečností, že se jedná o nejvíce dotovanou národní soutěž v České republice. Celková dotace hlavní soutěže závodů ST** totiž činí přesně 150.000,- Kč.

Od roku 2009, kdy se pořadatelem této soutěže věnované památce významného jezdce a trenéra pana Jana Papouška stal jezdecký areál EQUITANA Martinice, jsme měli v průběhu těchto závodů možnost shlédnout velmi zajímavé sportovní výkony. Jsme pevně přesvědčeni, že tomu tak bude i letos a to včetně účasti jezdců a koní ze zahraničí.

Závody budou tradičně zahájeny již ve čtvrtek 30. 6. 2011. V sobotu bude vrcholem soutěž obtížnosti ST**, která bude bezesporu generální zkouškou na neděli. V nedělních odpoledních hodinách totiž začne hlavní soutěž, MEMORIÁL JANA PAPOUŠKA a bude jistě zajímavé a napínavé, kdo si v letošním roce odnese hlavní cenu.

Equitana MartiniceDoplněním celého sportovního programu jsou již tradičně dětské hřiště se skákací trampolínou, večerní diskotéky Ludvíka Jandourka ve čtvrtek a v sobotu večer a od letošního roku i atraktivní divácká soutěž o věcné ceny - drobné domácí spotřebiče značky REMINGTON. Připomínáme také, že všichni, kdo se této soutěže účastní, jsou zařazeni do závěrečného finále této soutěže, kdy v neděli 18.9. vyhraje 1 vylosovaný soutěžící hlavní cenu celé této soutěže, kterou jsou kuchyňské spotřebiče značky WHIRLPOOL v celkové hodnotě více než 50.000,- Kč. Soutěž je realizována díky pochopení a podpoře společnosti FIELD FORCE s.r.o. a internetové obchodu WWW.NAKUPKA.CZ.

Na rozdíl od let minulých proběhne dekorování vítězů hlavní soutěže, tedy nedělního MEMORIÁLU JANA PAPOUŠKA, na stupních vítězů a pro zájemce z řad médií bude následovat netradiční tisková konference v prostoru VIP sekce s prvními třemi umístěnými v této soutěži. Akreditace není nutná, je potřebné pouze písemné ohlášení účasti osoby a subjektu na e-mail reditel@equitana.cz a to do 1. 7. 2011.

Příští významná jezdecká událost, Martinický šampionát mladých koní, následuje v termínu 4. - 7. 8. 2011 a my vás o ní budeme informovat.

Podobné články
Michaela Pavlisová a její Franklin

Diamond Czech Pony a Jezdecká stáj U ryzáčka… Co je spojuje? A jak se člověk dostane od vrcholového sportu k chovu connemara pony? Cesta je to velmi…

BRNO, ZNOJMO – Policisté na jižní Moravě se zaměřují na kontroly zazimovaných rekreačních chat. Vzhledem k mnohdy špatně přístupnému terénu do akcí…