Koně pro Kapku naděje na Hithit.cz!

28. 1. 2015 Tisková informace

Rádi pomáháme a pomáhat se musí. V dnešní době je bohužel čím dál tím těžší přesvědčovat a žádat investory o finanční prostředky, proto jsme se obrátili na vás a pevně věříme, že díky financím získaným přes hithit.cz budeme moci uspořádat den plný koňské krásy, zážitků, a navíc podpořit vybrané oddělení dětské hematoonkologie a společně s vámi pomoci tam, kde je skutečně třeba... Zapojte se!

Na portále Hithit.cz se rozběhla kampaň, díky které se nám i vám doufejme podaří uspořádat III. ročník akce Koně pro Kapku naděje a s ním také velkolepé večerní jezdecké představení s názvem Emotions. Odborníci říkají, že prvním hromadným financováním byla sbírka na české Národní divadlo. Ano, byla.

A my vás teď žádáme o pomoc! Koupí odměny lidé přispívají k realizaci projektu a zasláním příspěvku získávají dvě věci. Prvním je krásná odměna, druhým dobrý pocit, že pomohli uspořádat tak krásnou akci, jako je tato... Pokud se cílová částka nepodaří vybrat, peníze jsou vráceny zpět na účet přispěvatele. Není to úžasné? Tímto se naše akce stává a doufám že stane i vaší akcí :-). Takže všechno, nebo nic!

UŽ JEN 43 DNÍ DO KONCE! Přispívejte ZDE

Hithit.cz

Co je náš cíl?

Cílem je pomáhat. V dnešním uspěchaném světě bychom měli myslet na ostatní a pomáhat tam, kde je skutečně třeba. Hlavním posláním projektu je předvedení koňské krásy, a to ve všech způsobech jejich využití.

První ročník byl prezentací fríských koní, ti se zasloužili o výtěžek skoro 35 tis. Kč, který putoval na oddělení dětské hematoonkologie FN Motol. I druhý ročník ovládla krása fríských koní, zpestřili jsme program i o jiná, neméně krásná plemena jako shire horse, minihorse, norik, irský kob a další. Živá hudba, zpěv, krásní koně, netradiční pojetí, překrásná vystoupení. Originalita celé akce je zárukou úspěšnosti projektu. Propojením koní a dobročinné akce si projekt získal velkou oblibu. Choreografie se připravuje "na dálku", náročné přípravy přinesly ovoce a každé vystoupení sklidilo zasloužený úspěch. Prostor dostali děti, paravoltižní tým a handicapovaní jezdci, které chceme vyzdvihnout i v ročníku třetím.

Vaše podpora umožní realizaci dalšího ročníku

Ten třetí bychom rádi pojali ve větším stylu, a to jak v počtu koní a plemen, tak ve využití rekvizit a kostýmů. Novinkou, kterou třetí ročník přináší, je večerní program. Bude se jednat o jezdeckou show plnou krásné hudby, tance, efektů a krásných kostýmů s názvem „EMOTIONS". Přední hudební i divadelní umělci, jezdečtí velikáni a krásní koně... připravovaný program bude opravdu jedinečný.

Za vším ale stojí nemalé finanční náklady spojené s realizací a náročnými přípravami, proto jsme se obrátili na vás :-). Rádi bychom rozšířili doprovodný a zábavný program v rámci celého dne. Chceme se také více zaměřit na propagaci a reklamu, abychom oslovili co nejvíce návštěvníků, protože právě oni jsou těmi pomyslnými dárci...

Veškeré vstupné bude předáno během slavnostního záveřečného defilé NF Kapka naděje.

Veškeré informace o projektu a předchozích ročnících naleznete na webových stránkách.

Děkujeme, že s námi pomáháte!

Podobné články

Přímý přenos udílení cen Národního památkového ústavu Patrimonium pro futuro z Nové scény Národního divadla v Praze vysílá stanice ČT Art dne 28.11…

Nová rezervace divokých koní vznikla u obce Krásná, v lokalitě Štítary, nedaleko Aše. Tři klisny divokých koní do těchto míst odjely z milovické…