Kamarád kůň se vrací se srdcem na dlani

2. 7. 2009 redakce Jezdectví

Již osmý rok se vrací na stránky časopisu Jezdectví v různých inovacích charitativní soutěž na podporu hipoterapie Kamarád kůň. V tomto roce přichází o měsíc dříve a s novými pravidly.

Letošní téma soutěže zní „Kůň = srdeční záležitost!". Soutěž je již pouze malířská, techniku - pastelky, vodovky, koláž apod. - si můžete zvolit jakoukoli, závazný je však formát obrázku: A4.

Svá dílka můžete posílat na adresu: redakce Jezdectví, Křižíkova 35, 186 00 Praha 8 - heslo „Kamarád kůň" do 31. července 2009. K obrázku nezapomeňte přiložit vyplněný (nejlépe hůlkovým písmem) registrační kupon, který najdete v příloze pod článkem, a své jméno a adresu napište ještě jednou na rubovou stranu své práce. Zároveň do obálky vložte i kopii dokladu o zaplacení registračního poplatku, který je letos 100 Kč (č. ú. 49418555, kód banky 2700, CABV, konst. symbol 0379, var. symbol 111, spec. symbol 9010).

kamarád kůň 2009Během srpna pak proběhne vyhodnocení v pěti věkových kategoriích:

  • do 8 let,
  • 9 - 11 let,
  • 12 - 14 let,
  • 15 - 17,
  • 18 let a více.

První tři umístění v každé kategorii získají knihu dle vlastního výběru od nakladatelství Brázda, dárkový balíček (tričko, čepice, klíčenka apod.) od společnosti Dance and Jump a dvě volné vstupenky do hipologického muzea ve Slatiňanech. Právě zde budou všechny zaslané obrázky vystaveny - a to od 1. do 30. září tohoto roku. Ve stejném termínu je uveřejníme na našich internetových stránkách, kde si je zájemci budou moci vydražit.

Získané finanční prostředky z prodeje obrázků a vašich registračních poplatků půjdou na nákup vybavení pro Ranč Loučka (Předklášteří u Tišnova), který provozuje mj. i hipoterapii. V loňském roce bohužel vyhořel, a přestože se jej díky vlně solidarity podařilo opět zprovoznit, stále je co dovybudovávat. Více se o ranči dozvíte na jeho stránkách www.rancloucka.cz.

Pevně věříme, že se i letos rozhodnete zapojit do tohoto projektu, protože nic nezahřeje u srdce více, než pomoc těm, kteří to nejvíce potřebují!

Podobné články

Většina běžných pamlsků, které nabízíte koním, je v syrovém stavu. Kousek mrkve, jablka, hrušky, dýně nebo melounu prostě vždycky potěší, a to aniž…

Takový počet lidí jsem doopravdy nečekala, ale byla jsem mile překvapená...

Terezu Čermákovou s jejím koněm Romeem jste letos mohli vidět v rámci Dne španělských koní v Jítravském Dvorci či doprovodného programu workingového…