K místenkám na Jezdecký festival Fontána a Svijany

8. 3. 2016 Tisková informace

Pořadatelé Jezdeckého festivalu 2016 v Lysé nad Labem, který na tamním výstavišti proběhne od 16. do 20. března, připravili pro držitele místenek na vyhrazené tribuny hned čtyři zajímavé dárky! Mj. dostanou 0,5l balení vody Fontána a piva Svijany!

DárkyKaždý, kdo si přímo na místě zakoupí místenku za 50 nebo 100 Kč na jednu ze dvou místenkových tribun, obdrží k ní hned čtyři dárky! Vedle tištěného Jezdeckého katalogu a stolního Jezdeckého kalendáře 2016 obdrží půllitrové balení vody od společnosti Fontána a 0,5l plechovku piva od pivovaru Svijany. Poslední z dárků je samozřejmě připraven pouze pro osoby starší 18 let.

Ceny místenek jsou: 50 Kč ve dvou spodních řadách, nebo 100 Kč ve třech horních řadách - řada E (80 cm), D (120 cm), C (160 cm), B (200 cm), A (240 cm). Místenky si rezervujte na e-mailu: info@jezdeckyfestival.cz do 15. března 2016.


PŘEHLED VOLNÝCH MÍST najdete na adrese: www.jezdeckyfestival.cz/vstupenky.html

Podobné články

Většina běžných pamlsků, které nabízíte koním, je v syrovém stavu. Kousek mrkve, jablka, hrušky, dýně nebo melounu prostě vždycky potěší, a to aniž…

Takový počet lidí jsem doopravdy nečekala, ale byla jsem mile překvapená...

Terezu Čermákovou s jejím koněm Romeem jste letos mohli vidět v rámci Dne španělských koní v Jítravském Dvorci či doprovodného programu workingového…