Jezdecký den v Kladrubech se blíží - aktualizováno

16. 6. 2010 EQCH redakce Autor fotek: Jan Savický

DOPLNĚNY PODROBNOSTI K PROGRAMU || V sobotu 26. června 2010 bude NH Kladruby nad Labem hostit - letos jediný - Jezdecký den. Dopoledne bude věnováno chovatelským ukázkám, odpoledne se můžete těšit na jezdeckou a vozatajskou show.

Dopolední program:

10.00 Chovatelská ukázka na nádvoří hřebčína

Předvedení plemenných starokladrubských hřebců a klisen s hříbaty i bez hříbat. Předvedení klisen plemene český teplokrevník.

Hlavní program na závodišti hřebčína:

13.00 Začátek hlavního programu

Návštěvníci se mohou těšit na tradiční čísla a vystoupení starokladrubských běloušů a vraníků jako jsou například ukázky spřežení, barokní ježdění, uherská pošta, jezdecká čtverylka či stádo klisen ve volnosti. Ve spolupráci se Střední školou chovu koní a jezdectví v Kladrubech nad Labem se předvedou žáci školy např. ve vystoupení zvaném Pushball. Pozvánku na účast v programu přijali také zástupci Jízdní policie Pardubice a policie Praha.

barokní ježdění - foto Jan Savický

Vstupné:

  • 150,-Kč dospělí
  • 60,-Kč důchodci, studenti, děti, ZTP,
  • děti do 6 let zdarma,
  • parkovné 20,-Kč

Upozornění: V tento den nebudou probíhat pravidelné prohlídky s průvodcem, návštěvníkům bude umožněn volný vstup do vybraných stájí NH.

 

A pokud jste čirou náhodou u nás přehlédli starší články, můžete se na podobné akce a show podívat i zpětně, ve stejnojmenné rubrice "Výstavy a show" a naladit se tak na nadcházející oslavy v Kladrubech :o)

V naší fotogalerii se můžete navnadit obrázky z jiných jezdeckých a vozatajských akcí Národního hřebčína.

jezdecký den v NH Kladruby n.L. 2010

Podobné články

Knižní dárečky – a hlavně ty s koňskou tematikou – jsou u vás Equichanneláků velice oblíbené. A my to víme, proto jsme si pro vás připravili milé…

Hasiči přijeli v sobotu do obce Nosislav na Brněnsku. Kůň ležel uvnitř stáje na zemi a nemohl se několik hodin zvednout.