Hubertova jízda v Pardubicích s olympionikem Hatlou

26. 10. 2010 Dušan Korel Autor fotek: Evžen Báchor

Na Dostihovém závodišti v Pardubicích se na státní svátek ve čtvrtek 28. října uskuteční už počtvrté tradiční Hubertova jízda.

Hubertova jízda v PardubicíchVzpomínka na tradici parforsních honů, která se pořádá na závěr jezdecké sezony na počest patrona lovu sv. Huberta, bude probíhat na dostihové dráze a začátek bude v 11.00 hodin.

„Při letošní Hubertově jízdě budou dva loty. Skokový povede dvojnásobný účastník olympijských her ve všestrannosti Jaroslav Hatla a masterem krokového budu já," uvedl Jaroslav Grodl, sportovní manažer Dostihového spolku a.s. Pardubice.

Hubertovy jízdy na pardubickém závodišti se může zúčastnit každý zájemce. Zápisné je 200 korun. „Účast je však možná pouze v korektní jezdecké výstroji," upozornil Jaroslav Grodl.

„Vjezd do areálu bude hlavní branou, parkovat se bude na parkurovém opracovišti. Řazení účastníků bude probíhat na pískovém kolbišti," dodal.

Podobné články
Michaela Pavlisová a její Franklin

Diamond Czech Pony a Jezdecká stáj U ryzáčka… Co je spojuje? A jak se člověk dostane od vrcholového sportu k chovu connemara pony? Cesta je to velmi…

BRNO, ZNOJMO – Policisté na jižní Moravě se zaměřují na kontroly zazimovaných rekreačních chat. Vzhledem k mnohdy špatně přístupnému terénu do akcí…