Hrajte Dostihový kvíz o ceny!

15. 4. 2010 Tisková informace

Dostihový spolek, a.s. ve spolupráci s Vydavatelstvím Wagner Press, s.r.o. připravil novinku pro návštěvníky svého webu. Od 1. dubna si můžete zahrát Dostihový kvíz o věcné ceny.

Jde o vědomostní soutěž, která prověří vaše znalosti historie i současnosti Velké pardubické a dění na Dostihovém závodišti v Pardubicích.

1. kolo Dostihového kvízu najdete ZDE.

Dostihový kvíz bude probíhat vždy od prvního do posledního dne v měsíci.

Jednotlivé kolo bude obsahovat 6 otázek - pět z nich se bude týkat pardubického závodiště (dvě z nich budou fotokvízem) a poslední bude o partnerovi soutěže.

První kolo Dostihového kvízu začíná 1. dubna 2010, uzávěrka je 30. dubna 2010.

Ceny pro výherce:
1. místo: roční předplatné časopisu Beverage & Gastro, láhev koňaku a moldavského vína, drop stop (nálevka pro víno) od Vydavatelství Wagner Press, s.r.o., 2 ks vstupenek na dostihový mítink Italský den (8. května 2010 na závodišti v Pardubicích).

2. místo: roční předplatné časopisu Beverage & Gastro, láhev moldavského vína, drop stop (nálevka pro víno) od Vydavatelství Wagner Press, s.r.o., 2 ks vstupenek na dostihový mítink Italský den (8. května 2010 na závodišti v Pardubicích).

3. místo: roční předplatné časopisu Beverage & Gastro a láhev moldavského vína od Vydavatelství Wagner Press, s.r.o., 1 ks vstupenky na dostihový mítink Italský den (8. května 2010 na závodišti v Pardubicích)

 

Soutěžte s námi!

Podobné články

Martinu Slukovou Niederlovou jste ve společnosti jejích shagya arabů už v rámci doprovodných programů různých akcí a výstav určitě viděli. Proč dala…

Léto je v posledních letech teplotně nevypočitatelné a velká část tohoto období bývá nesnesitelná pro lidi i pro zvířata. Ale nejen horké počasí je…