Hobby závody v Pardubicích konečně budou!

2. 4. 2013 Tisková informace

Hobby závody v Synthesia Parku konečně budou. Po dvou odložených termínech se parkurové soutěže uskuteční ve středu 3. dubna. Otevřené jsou pro všechny koně a jezdce bez omezení.

Konání březnových soutěží zabránila nepříznivá meteorologická situace, první dubnová středa slibuje nadějnější počasí. Od 15:00 hod. jsou plánovány čtyři soutěže s překážkami do 70, 90, 100 a 110 centimetrů. Připraveno je vždy osm skoků - v prvních dvou soutěžích bez kombinací, v náročnějších kategoriích do 100 a 110 centimetrů s jednou kombinací.

Vše se bude odehrávat na pískovém kolbišti, kde budou po skončení každé ze soutěží také dekorováni úspěšní účastníci závodů. Vstupné pro diváky je zdarma.

Synthesia ParkDalší hobby závody se uskuteční o týden později, tedy ve středu 10. dubna 2013.

Zlatá podkova - posunutí termínu

Počasí způsobilo změny i v závodech všestrannosti. Zlatá podkova, která se měla na dostihovém závodišti Synthesia Park konat ve dnech 12. - 14. dubna 2013, se uskuteční o dva týdny později, tedy v termínu 26. - 28. dubna 2013.

 

Podobné články

Martinu Slukovou Niederlovou jste ve společnosti jejích shagya arabů už v rámci doprovodných programů různých akcí a výstav určitě viděli. Proč dala…

Léto je v posledních letech teplotně nevypočitatelné a velká část tohoto období bývá nesnesitelná pro lidi i pro zvířata. Ale nejen horké počasí je…