Do Pardubic na veřejné tréninky

28. 3. 2012 Tisková informace

Dnešním dnem, středou 28. 3., začíná na Dostihovém závodišti v Pardubicích série veřejných tréninků v parkurovém skákání.

Další termíny jsou 4. 4. a 11. 4. 2012.

V propozicích jsou uvedeny tři soutěže:

Dostihové závodiště Pardubiceč.1 Parkur do 90 cm

Max. 8 překážek bez kombinace. Soutěž je přístupná pro všechny koně a jezdce. V případě rovnosti tr. bodů - následné rozeskakování.

č.2 Parkur do 100 cm

Max. 8 překážek s 1 kombinací. Soutěž je přístupná pro všechny koně a jezdce. V případě rovnosti tr. bodů - následné rozeskakování.

č.3 Parkur do 110 cm

8 překážek s 1 kombinací. Soutěž je přístupná pro všechny koně a jezdce. V případě rovnosti tr. bodů - následné rozeskakování.

Soutěž č. 1 začíná vždy v 15 hodin, následují další.

Přihlášky: Kateřina Mandysová - mobil 777 750 922 nebo zasílejte e-mailem na: mandysova@pardubice-racecourse.cz. V přihlášce uvádějte kontaktní telefon.

Kompletní propozice najdete na www.pardubice-racecourse.cz.

Podobné články
Dokument „Operation X: The Secrets of the Horse Billionaire“ obsahuje záběry a rozhovory natočené skrytou kamerou reportérem, který v lednu tohoto roku pracoval jako ošetřovatel ve výcvikovém centru Helgstrand Dressage

Když dánská televize TV2 po velkých právních tahanicích odvysílala koncem listopadu dvoudílný dokument „Operation X: The Secrets of the Horse…

Většina běžných pamlsků, které nabízíte koním, je v syrovém stavu. Kousek mrkve, jablka, hrušky, dýně nebo melounu prostě vždycky potěší, a to aniž…