2. kolo FITMIN Junior Channel Star 2010 již tento víkend

24. 5. 2010 Barbora Lišková

Jezdecký areál Zduchovice srdečně zve všechny jezdce a diváky na 2.kolo Fitmin Junior Channel Star 2010, které proběhne 29. - 30.5.2010!

Seriál je určen pro pony, děti, juniory, mladé jezdce, jezdce do 25 let a jezdce, kteří v roce 2009 a 2010 nepřekonali parku stupně S a vyšší.FJCHS

Pro vítěze seriálu jsou připraveny hodnotné finanční a věcné ceny v celkové hodnotě 145.000 Kč!

Současný stav bodování naleznete na odkaze níže, stejně jako pravidla seriálu, přihlášku do seriálu a rozpis na toto 2. kvalifikační kolo.

Jsou připraveny soutěže od stupňované obtížnosti do 100 cm (i pro 4leté a 5leté koně) - S** a pro pony soutěže ZLP na styl - STP.

Pozor - soutěže otevřeny o pro jezdce bez omezení!

Všechny soutěže pro velké koně jsou zároveň otevřené pro jezdce a koně bez omezení, a to formou druhé navazující soutěže. Tedy např. soutěže čís. 1 a 2 stupňované obtížnosti do 100 cm jsou totožné, probíhají na stejném parkuru, mají společnou prohlídku a společné dekorování po 2. soutěži. Jen jezdci startující v 2. soutěži nesmějí startovat v soutěži čís.1. Následně je hodnocení dětí, juniorů a 4letých a 5letých koní zvlášť a zvlášť hodnocení jezdců bez omezení.

Příjem přihlášek do úterý 25. 5. 2010.

Těšíme se na Vás!

PODĚKOVÁNÍ PARTNERŮM!

Od loňského roku je se seriálem spojena značka FITMIN - výživové programy a je tomu tak i roce 2010. FITMIN - značka výživových programů se opět stala generálním partnerem seriálu a rozhodla se ve spolupráci s Jezdeckým areálem Zduchovice i nadále přispívat k rozvoji dětského, juniorského a pony sportu.

Tradičním hlavním partnerem seriálu je společnost Equiservis, která podporuje tento seriál již řadu let. Především díky těmto dvěma silným partnerům značce FITMIN - výživové programy a společnosti EQUISERVIS je možné pokračovat v již zaběhlé tradici a udržet si původní myšlenku tohoto seriálu a to podpory dětského, juniorského a pony sportu.

Dalším partnery jsou společnosti

  • Hejtman Středočeského kraje MUDr.David Rath
  • Boheme Concept s.r.o. - jezdecké povrchy,
  • Novoměstský pivovar s.r.o.,
  • Wienerberger - cihlářský průmysl a.s. ,
  • AGRI CS a.s. - výhradní dovozce techniky CASE IH do ČR,
  • TOYOTA DOLÁK
  • hotel Aron a
  • Henrietta.

Hlavním mediálním partnerem je nejstarší zpravodajský server o koních Equichannel, který je zároveň od roku 2009 patronem soutěží pony na styl, které mají naučit děti soustředit se na korektní ježdění než na rychle absolvovaný parkur.

Dalšími mediálními partnery jsou časopis Jezdectví a čtrnáctideník Jezdec.

Podobné články

Když jsem dělala v roce 2019 první rozhovor s Kateřinou Jindrovou, tušila jsem, že si nepovídáme naposledy. Katčina pracovitost a zápal je totiž…

Idnes.cz

Divadlo a hraní ho chytly až s věkem, kdy opustil práci prodavače aut v mototechně. Vášní ke koním ochořel spolu s bratrem Karlem mnohem dřív. Rozumí…