3. 7. 2021 Redakce Deník.cz

Vynikajících výsledků dosáhli jezdci a koně z JK Spongilit Hředle u Rakovníka v dalších závodech Working Equitation, které uspořádala Jezdecká stáj Rtyně.

V kategorii dětí a juniorů v otevřené soutěži úrovně Z, která se skládala z drezurního testu a testu ovladatelnosti, vyhrála osmiletá Agáta Němcová s klisnou Blümchen. Dařilo se i dalším děvčatům ze stejné stáje. Bronz si zaslouženě vyjezdila Karolína Vitnerová s klisnou Cordobou, čtvrtá skončila Daniela Broncová na Darlun a pátou příčku obsadila Eliška Maierová s klisnou Dafné.

Celý článek přináší Rakovnický deník.cz: FOTO: Dvě zlata a další medaile putovaly do stáje Jezdeckého klubu Spongilit

Podobné články

První mezinárodní závody disciplíny Working Equitation pod hlavičkou WEČR se kvapem blíží. Ve dnech 20. až 22. května bude Královický Dvůr u Slaného…

Na EQUICHANNELu jsme vás zvali na víkend 15. – 17. října do LOWE Obořiště. Slibovali jsme, že uvidíte to nejlepší, co se dá v České republice z…