Česká republika poprvé na Mistrovství světa ve Working Equitation

15. 7. 2022 Czech Society for Working Equitation Autor fotek: Magdalena Straková Zdroj: Czech Society for Working Equitation
Lenka Šteklová s Diospirou
Lenka Šteklová s Diospirou

Velkého úspěchu dosáhl spolek Czech Society for Working Equitation (CSWE). Tři členky právě tohoto spolku každým dnem vyrazí na cestu do historického městečka ve Francii – Les Herbiers.

V Parc Equestre du Bocage se bude konat ve dnech 20. – 23. července mistrovství světa ve Working Equitation a spolku CSWE se podařilo sestavit tým 3 jezdeckých dvojic: Lenka Šteklová s Diospirou, Stanislava Kindlová s Faustem a Pavla Rubíčková s Destino Pardinhos.

Pro český Working Equitation je to mimořádná událost a holky jsou si vědomy velké zodpovědnosti a samozřejmě se pokusí se svými koňmi předvést co možná nejlepší výkony. Přípravu ani jedna rozhodně nepodcenila. Od podzimu probíhaly pod hlavičkou CSWE časté tréninky s těmi nejlepšími trenéry z Portugalska a tým se pravidelně setkával i na tréninky (a nezbytnou podporu) mezi sebou.

stanislavaK-Fausto.JPG

Kdo Stáňu, Léňu a Páju zná, tak ví, že si určitě společně s početnou českou ekipou výlet maximálně užijí a český tým Working Equitation se na mistrovství světa uvede v milém, přátelském a veselém duchu.

Na Mistrovství světa se utkají týmy z 10 zemí světa. Konkrétně z Kolumbie, České republiky, Francie, Německa, Velké Británie, Portugalska, Španělska, Švédska, Švýcarska a Holandska. Za jednotlivce přijedou do Les Herbiers zástupci zemí: Amerika, Polsko, Mexiko, Itálie, Maďarsko, Dánsko, Belgie a Rakousko.

lenka-Diospira.JPG

Pro informace a odkaz na živé sledování Mistrovství světa WE sledujte FB stránky CSWE a webové stránky cswe.cz.

Za celý tým CSWE přejeme české výpravě bezpečnou cestu a těšíme se na zpravodajství o dění ve francouzském Les Herbiers.

S tradičním heslem CSWE: „DOJEDEME“ a pozdravem,

Tým Czech Society for Working Equitation

Podobné články

Podzimní víkendy ke konci září jsou tradičně obdobím, kdy spolek Czech Society for Working Equitation pořádá mezinárodní závody Working Equitation:…

Deník

První zářijový víkend patřil v areálu Královický Dvůr tradičně už 5. ročníku Mistrovství České republiky v disciplíně working equitation, na kterém…