Western clinic s Pierrem Ouelletem

8. 11. 2007 Jitka Kynclová

Na konci listopadu (24. - 25) se bude konat ve "Villa Gineta" v Masečíně na Praze západ ojedinělá tréninková klinika se zaměřením "all around", a to s AQHA rozhodčím Pierrem Ouelletem. S přednáškami a videem na téma "Co chce vidět rozhodčí".

Pierre byl jedním z rozhodčích na AQHA Show Heart of Europe 2007, držitel karet AQHA, APHA, NRHA, FEI. Ja autorem článků o westernovém ježdění v Jezdectví a také úspěšným trenérem jezdců a koní v „all around“ disciplínách, několikanásobným Evropským šampionem QH, vítěz Amerikany atd.

Jezdecké lekce jsou zaměřené dle požadavků účastníků na různé disciplíny: western horsemanship, showmanship, western riding, western pleasure, trail, halter (včetně posuzování koní), hunter under saddle, hunt seat equitation, reining.

Vše bude doplněno přednáškami s videem na téma „Co chce vidět rozhodčí“, zajímavými i pro účastníky bez koní.

Více informací podá Jitka Kynclová, tel.776 109 431, email kynclova@czqha.cz., další informace také v sekci „Akce“.

Podobné články
Deník

Za romantikou Divokého západu, kde se problémy řešily na místě a pravdu měl ten s rychlejší rukou, se vydali diváci jezdecké akce Equiservis Pink…

Po dvou letech ochromených covidem se na Galloway farmě v Roupově uskutečnila přehlídka hřebců, nově nesoucí název Festival hřebců amerických plemen.…