Valná hromada CZQHA volila nové prezidium

16. 2. 2006 Jitka Kynclová Autor fotek: archiv autorky

V sobotu 4. února 2006 se ve stylovém prostředí ranče El Paso v Říčanech sešli členové Czech Quarter Horse Association na řádné valné hromadě. Sál doslova "praskal ve švech", protože návštěvnost předčila významně jakékoli valné hromady předchozí.

Jen členů, oprávněných k hlasování, bylo 65, takže celkový počet účastníků s doprovody a dětmi byl ještě vyšší. Tato vysoká účast poukázala na vysoký zájem členů CZQHA o dění v asociaci a o volby do prezidia na další dva roky.

Na programu bylo samozřejmě shrnutí akcí za rok 2005 a zároveň určitá retrospektiva do činnosti CZQHA za poslední dva roky funkčního období končícího prezidia. Byla rovněž přednesena detailní finanční zpráva za rok 2005. Zároveň byl samozřejmě uveden i výhled na rok 2006. Celá prezentace bude ke shlédnutí na stránkách CZQHA.

Nejočekávanějším bodem programu byla volba do nového prezidia. Pro příští volební období bylo zvoleno prezidium pětičlenné (bylo rovněž pouze pět kandidátů), a to ve složení:

  • Miluše Petlanová
  • Ilona Červenková
  • Marcela Chejnová-Prošková
  • Mgr. Jitka Kynclová
  • Michal Petlan

 

Děkujeme všem příznivcům QH za účast na VH a jejich podporu.

Související odkazy:

 

Podobné články
Deník

Za romantikou Divokého západu, kde se problémy řešily na místě a pravdu měl ten s rychlejší rukou, se vydali diváci jezdecké akce Equiservis Pink…

Po dvou letech ochromených covidem se na Galloway farmě v Roupově uskutečnila přehlídka hřebců, nově nesoucí název Festival hřebců amerických plemen.…