NRHA Uniga Czech Cup IV doménou rodiny Orlů

28. 7. 2009 Kateřina Dziadková Autor fotek: Kateřina Dziadková

Tropické teploty vystřídalo v Beskydech téměř aprílové počasí. Ochlazení bylo pro všechny jezdce i koně velmi příjemné, až na bouřky, které každou chvíli zalily kozlovický ranč. Na startu 4. kola NRHA Uniga Czech Cupu se v sobotu, 25.7.2009, sešlo 56 dvojic...

Tropické teploty vystřídalo v Beskydech téměř aprílové počasí. Ochlazení bylo pro všechny jezdce i koně velmi příjemné, až na bouřky, které každou chvíli zalily kozlovický ranč. Naštěstí se závodí v hale a bouřka trvala vždy jen krátkou chvíli.

Hynek Machalík a Whizard Black Jac - 70,5 boduNa startu 4. kola NRHA Uniga Czech Cupu se v sobotu, 25.7.2009, sešlo 56 dvojic. A byly k vidění velmi dobré jízdy.

Soutěžní den zahájila třída Limited Non Pro a hned tři jezdci si sáhli na score 70 a výš. Vítězem se stal Milan Orel s Oh That Whiz (71,5) před Monikou Julinovou se Smart Reminic Chic (70,5) a Ondrou Slamjakem a Smart Little Joker (70).

Ve třídě Limited Open zajel jako obvykle :o) nejvyšší score 70,5 Hynek Machalík se svým černým hřebcem Whizard Black Jacem, Karlu Barotkovi s Remedys Moonshine stačilo tentokrát na 2. místo score 69,5 bodu, na 3. místě se umístil ruský reprezentant, působící v současnosti v Polsku, Alexander Syachin a Many Golden Smarties (69).

Ve třídě Youth 13&under získala plaketu Brenda Lesniczáková a NA Smartin Daughter, ve třídě 14-18 Dominik Golminc se Sophie O Rima.

Své první vítězství na NRHA závodech získal Miroslav Doležal ve třídě Rookie, když se svou klisnou KR Happy Hour zajel score 68,5 bodu.

AP Colonel San Chico a Helena TýralováVelmi „našlapanou“ byla soutěž NRHA Pewter Bronze Trophy Non Pro. Mezi jednotlivými jezdci rozhodoval rozdíl 0,5 bodu! Vyhrála Helena Týralová s AP Colonel San Chico (70,5), na 2. místě se umístil Ondřej Slamjak se Smart Little Joker (70), na 3. místě Jonáš Bujnoch a SK Smart Boomernic (69,5).

V hlavní soutěži, NRHA Pewter Bronze Trophy Open, předváděli jezdci velmi dobré jízdy. Ovšem Pavel Orel dával svým soupeřům jen velmi malé šance. Se svými třemi koňmi se umístil do 6. místa. S klisnou Look At The Sunrise získal 3. místo (score71 bod), 2. místo vybojoval Karel Barotek s Remedys Moonshine a bronzovou sošku za první místo si domů nesl Pavel Orel s hřebcem Mia Shiner za jízdu, ohodnocenou 72,5 body.

Podrobné výsledky najdete pod článkem.

Další fotogalerii pak na stránkách www.fotokd.wz.cz.

Podobné články
Deník

Za romantikou Divokého západu, kde se problémy řešily na místě a pravdu měl ten s rychlejší rukou, se vydali diváci jezdecké akce Equiservis Pink…

Po dvou letech ochromených covidem se na Galloway farmě v Roupově uskutečnila přehlídka hřebců, nově nesoucí název Festival hřebců amerických plemen.…