Čeští reineři jsou v evropském finále!

Lukáš Brůček i Martina Šmírová jsou ve finále NRHA European Futurity 2010 - a oba ve všech čtyřech divizích!

Lukáš Brůček a Cielolena Jac zajeli 1. kolo Futurity Open se score 217 bodů a ujali se vedení Levelu 1 a Levelu 2. V Levelu 4 Open jsou na 5. místě spolu s Bernardem Fonckem. Martina Šmírová a Boomin Bunny zajely ve třídě Non Pro za 209,5 bodu a postupují na 5. místě v Levelu 1 a 2, v Levelu 4 budou startovat z 9. pozice.

Ve Futurity Open postupuje do finále 20 jezdců z každého Levelu, z dalších 20 jezdců Levelu 4 se do finále navíc kvalifikuje pět nejlepších z tzv. Consolidation Run, která se jede ve středu 10. 3.

Včerejší score Moreyho Fiska s klisnou Okies Red Berry překonal dnes o půl bodu pouze Rudi Kronsteiner s hřebcem Kaystein. Morey Fisk však zůstává ve vedení Levelu 3 Open.

Hřebec Kaystein startoval na NRHA Futurity 2009 v USA s Andreou Fappanim a k Rudimu Kronsteinerovi se dostal teprve týden před závody v Kreuthu. Kaystein má vynikající stopy a do sobotního finále budou mít více času se sehrát.

Ve Futurity Non Pro zajel nejvyšší score 214 italský jezdec Giovanno Masi De Vargas s hřebcem Dualin Surprise. Italové mají v Levelu 4 hned 8 finalistů.

LiveStream European FuturityV úterý 9. března pokračuje NRHA Futurity & NRHA Shows v 8 hodin ráno soutěží Limited Open, ve které má Lůkáš Brůček nahlášené hned dva koně. Fandit můžete při přenosu on-line přímo z Ostbayernhalle http://live.mdsmedia.tv/.

Podobné články
Deník

Za romantikou Divokého západu, kde se problémy řešily na místě a pravdu měl ten s rychlejší rukou, se vydali diváci jezdecké akce Equiservis Pink…

Po dvou letech ochromených covidem se na Galloway farmě v Roupově uskutečnila přehlídka hřebců, nově nesoucí název Festival hřebců amerických plemen.…