Blíží se NRHA Czech Slide&Smile / CZQHA Top Season

18. 9. 2007 Jana Kytková

„Reiningovou“ a „Quarter Horse“ sezónu v České Republice jsme se rozhodli zakončit již třetím ročníkem Slide&Smile, ale premiérově společně s CZQHA, která svoje poslední závody pojmenovala Top Season. Takže NRHA Czech Slide&Smile/CZQHA Top Season se bude konat ve dnech 20. – 21. 10. 2007 na Nové Americe.

Letos bude v 10 NRHA třídách vyplaceno na peněžních výhrách rekordních 10.000 USD!!!

Další ceny jsou 2 Lawson Bronze Trophies, 4 Morrison Bronze Trophies, 4 NRHA plakety, samozřejmostí jsou věcné ceny a stužky.

V části AQHA budou k vidění nejrůznější disciplíny westernového sportu, včetně halterových tříd, opět získají předvádějící dvoje bodové ohodnocení do amerického žebříčku. Rozhodčími pro tyto závody jsou Sylvia Katscher (Rakousko) a Jan Boogearts (Belgie).

Sobotní večer je na programu velká party, kde se slavnostně vyhlásí vítěz v boji o titul NRHA Czech Champion.

Bude se také losovat šťastlivec z řad členů NRHA Czech, který vyhraje zájezd na letošní Futurity v USA.

Již nyní slíbili svou účast na závodech známí jezdci ze zahraničí, proto vás všechny srdečně zveme a těšíme se, že se tam s vámi potkáme.
Podobné články
Deník

Za romantikou Divokého západu, kde se problémy řešily na místě a pravdu měl ten s rychlejší rukou, se vydali diváci jezdecké akce Equiservis Pink…

Po dvou letech ochromených covidem se na Galloway farmě v Roupově uskutečnila přehlídka hřebců, nově nesoucí název Festival hřebců amerických plemen.…