Pozvánka na vytrvalost

15. 6. 2009 EQCH redakce

MČR juniorů a mladých jezdců ve vytrvalostním ježdění na 120 km, mezinárodní závody CEI 90*, 120**, 160*** a národní soutěže KP, Z, L a S nabídne ve dnech 2.-3.7.2009 netradičně pardubické závodiště.

Dlouhodobý trend, využít dostihové závodiště i k dalším sportovním účelům, tak dostává další rozměr, tentokrát v podobě distančního ježdění.

V pardubicích zároveň proběhne také školení veterinářů vytrvalosti - účast na závodech je brána jako praktická část školení.

Rozpisy a další organizační informace vám přináší na svém webu komise vytrvalosti ČJF, po definitivní uzávěrce přihlášek v příštím týdnu vám přineseme další aktuality.

Vyjádření komise vytrvalosti ke změně termínu závodů:

Omlouváme se za úpravu datumu, se startem v pátek 3.července 2009, ale bohužel neschopnost generálního sekretáře ČJF Ing. Lomského, který měl ze své pozice vše projednat a zařídit u FEI, rozhodla, že nesmíme uspořádat soutěže v sobotu 4.7. kvůli závodům v Itálii (Gubio). Nerozumíme sice logice, koho bychom tak ohrozili, ale musíme toto rozhodnutí akceptovat.

Podobné články

16. července 5:15, Auburn, Kalifornie: 66. ročník legendárního závodu na 160 km přidal další napínavou kapitolu. Přestože už byl předtím stanoven…

Deník

Několik desítek arabských koní se svými jezdci se sjelo do Dolního Dvořiště. Shromáždili se na pastvinách u Malše, aby se tu utkali v prvním ročníku…