Výsledkový servis: Zlatá podkova kvalifikace a CIC

18. 4. 2010 EQCH redakce
/data/imgs/00037315l.jpg
/data/imgs/00037315l.jpg

Na Dostihovém závodišti v Pardubicích byla dnes zahájena úvodní kvalifikace 45. ročníku Zlaté podkovy a mezinárodní soutěž CIC1* v jezdecké všestrannosti. Na programu byly drezura a parkur, v nichž se představilo celkem 132 startujících dvojic. Závod vyvrcholí nedělním krosem, který začíná v 8.00 hodin.

V čele mezinárodní soutěže CIC1* po úvodním dnu je polská reprezentantka Marta Dziak - Gierlicz s koněm Vacat, druhý je Artur Gierlicz s Katonem, kteří tento závod v Pardubicích vyhráli vloni v létě. Z českých jezdců si nejlépe vedl Miloslav Příhoda (JK Goldstar), jemuž patří třetí příčka s Gombou 1 a čtvrté místo s Rebellionem 1.

Ve Zlaté podkově je po sobotě v čele Martin Maivald s koněm Harwy - Przedswit XXIX reprezentující slovenský Žřebčín Motěšice. Druhý je Miloslav Příhoda s koněm Norides.

V dalších soutěžích po drezuře a parkuru vedou tyto dvojice:
Střbrná podkova - Gabriela Slavíková a Berry Nice (JK Flamenco Sloupno)
Bronzová podkova - Markéta Matoušková a Renoir 114 (JK Dostihový spolek o.s.)
Soutěž nadějí - Balasz Kaizinger a Szeptevo (Maďarsko)
Hobby Z - Radka Synková a Lambáda-Š (Jezdecký spolek Kolesa o.s.)
KMK 6letí - Petr Myška a Rover 1 (JO Albert Stolany)
KMK 5letí - Miriam Záveská a Mystery Bay (JK Železnice)

Po článkem najdete výsledkové listiny se sobotní drezury a parkuru.

Dnes se na pardubickém závodišti konají krosy. Dopoledne mohli diváci zhlédnout krosy hobby soutěže Z, Soutěže nadějí a Bronzové podkovy. První jezdec Zlaté podkovy vyráží na trať ve 13:30, CIC začíná ve 14:30, Stříbrná podkova v 15:40.

Podobné články

Podzimními závody všestrannosti byla v Pardubicích uzavřena také jezdecká sezóna. Na dostihovém závodišti se od pátku do neděle soupeřilo o vítězství…

Druhým dnem pokračovaly podzimní závody pardubické všestrannosti. Tři ze sedmi vypsaných soutěží znají už své vítěze. O zbývajících se rozhodne v…