Výsledkový servis - podzimní den všestrannosti Humpolec 2008

3. 10. 2008 EQCH redakce

V sobotu 27.9.2008 uspořádal na závěr sezóny JK Humpolec ve spolupráci se Školním statkem na závodišti Dusilov jednodenní závody ve všestrannost. I když na stejný termín byly vypsány závody v Kolesách, na startu se sešlo 44 dvojic.

V soutěži st. "ZK" - Ceny autobazaru Vystrkov se objevilo 20 dvojic, z nichž 5 soutěž nedokončilo.

Do soutěže st. "Z" , která se jela jako Memoriál Fr. Svobody, odstartovalo 14 dvojic a z toho 4 nedokončily. Jedna z účastnic dokonce vyzkoušela koupel ve vozatajské vodě, což i přes celkem pěkné počasí jistě nebylo příjemné.

Na startu soutěže st. "ZL" - Memoriálu Fr. Bělocha jsme nakonec viděli 10 dvojic. Kromě jedné dvojice, která byla vyloučena pro pád, všechni došli v pořádku do cíle.

Vzhledem k tomu, že pořadatelé závody dobře připravili a Humpolec nakonec navštívilo "babí léto", jezdci i diváci určitě z Humpolce odjížděli spokojeni.Kompletní výsledky přikládáme pod článkem.

Jana Bambuchová

Podobné články

Podzimními závody všestrannosti byla v Pardubicích uzavřena také jezdecká sezóna. Na dostihovém závodišti se od pátku do neděle soupeřilo o vítězství…

Druhým dnem pokračovaly podzimní závody pardubické všestrannosti. Tři ze sedmi vypsaných soutěží znají už své vítěze. O zbývajících se rozhodne v…