Alltech FEI světové jezdecké hry oslavily 100 dní do zahájení

Dublin, Irsko: 17. června začal Alltech v Lexingtonu (Kentucky) odpočítávat 100 dní do zahájení Alltech FEI světových jezdeckých her, nejprestižnější světové události jezdeckého sportu. Více o hrách? Čtěte dále :o)

Společnost Alltech je světovou špičkou zabývající se zdravím a výživou zvířat. Zahájení odpočtu jste mohli sledovat živě na www.alltech.com.

Z oslav v Lexingtonském pavilonu v Cheapside Parku byl přímým přenosem vysílán přehled toho, co nás čeká 25. září až 10. října 2010, kdy bude probíhat mistrovství světa v jezdeckém sportu v Horse Parku v Kentucky. Na oslavách, které probíhaly celý den, jste mohli vidět „ochutnávku" Alltech FEI světových jezdeckých her spolu s přenosem živé hudby. Toto bylo doplněno o prohlídku míst konání her a nahlédli jsme i do čtyř největších center, která budou přístupná všem držitelům vstupenek na Alltech FEI světové jezdecké hry.

Dublin Horse ShowŽivé vysílání začínalo premiérou nového propagačního videa zvaného „Kentucky v očekávání" a vrcholilo oznámením rozpisu zábavního programu pro dvoutýdení festival během Alltech FEI světových jezdeckých her.

Záznam přenosu je volně dostupný na www.alltech.com.

„Kentucky je připravena přivítat celý svět." řekl Dr. Pearse Lyons, zakladatel a prezident společnosti Alltech. „Chceme dnes nechat naše přátele ze všech zemí od Kanady přes Kolumbii, Rusko až po Nepál nahlédnout pod pokličku současného dění příprav v Lexingtonu, kdy odpočítávání dnů do začátku Alltech FEI světových jezdeckých her dosahuje rovné stovky.

Kromě videa z oslav můžete na www.alltech.com také najít okno s náhledem na „Alltech Experience Pavilion" v místě konání her pomocí interaktivní mapy. Díky široké škále dynamických prvků můžete také poodhalit místní pozoruhodnosti, zvuky, chutě a jiné zážitky z připravovaných her.

Alltech FEI světové jezdecké hry 2010 se zapíší jako nová kapitola v historii světových jezdeckých her, protože tyto hry budou prvními konanými mimo Evropu a poprvé budou všechny soutěžní disciplíny probíhat na jednom místě - na 120 hektarech Kentucky Horse Parku.

Alltech FEI World Equestrian Games 2010Soutěže budou trvat 16 dní za účasti 800 závodících jezdců na 800 koních ze 60 zemí. Očekávaná návštěvnost je až 600 tisíc návštěvníků. Televizní přenosy po celém světě uvidí přes 460 miliónů lidí.

Vstupenky jsou již v prodeji a mnoho jich již bylo zakoupeno nadšenci ze všech 50 zemí U.S. a z 50 zemí světa.

Pro více informací a pro rezervaci vstupenek navštivte www.alltechfeigames.com nebo volejte 1-888-934-2010.

O dalších novinkách Světových jezdeckých her vás budeme na EQUICHANNELu průběžně informovat.

Reklama:

Alltech O společnosti Alltech

Alltech byl založen Dr. Pearse Lyonsem a je mezinárodní společností zabývající se zdravím a výživou zvířat již 30 let. Alltech vytváří přírodní produkty, které významně zlepšují zdraví a výkon zvířat. Alltech má sídlo v Kentucky, obchoduje ve 120 zemích a má 2300 zaměstnanců po celém světě. Pro více informací navštivte www.alltech.com.

 

LIFEFORCE FORMULA

 

Alltech LIFEFORCE FORMULA

Podobné články
ČJF

Přinášíme skvělou zprávu pro všechny příznivce parkurového skákání! Zástupci ČJF si z právě končící General Assembly FEI 2022 odváží výbornou zprávu,…

ČJF

Antidopingový výbor ČR zve na webinář s názvem ,,Pozitivní dopingový test, a co teď?“, který se uskuteční 3. 8. 2022 od 18:00 - 19:30. Během webináře…