Výsledkový servis: Falton Velká Cena Brna 2010, 2. kolo ČSP

8. 5. 2010 EQCH redakce

V sobotu 8. května byly zahájeny parkurové závody v Brně pod názvem Falton Velká Cena Brna 2010. Jedná se již o 2. kolo Českého skokového poháru. V první soutěži L** nejlépe zajel Ladislav Arient s Poison 1, který v Martinicích vyhrál dvoukolové ST. V druhé soutěži S**, kde startovalo 76 dvojic si pro prní příčku dojel Josef Kincl ml. s Greay Rose. V poslední soutěži dne ST**, kterou mírně zastihl déšť, zvítězil Martin Šoupal s Cornada K.

V průběžném pořadí Dance and Jump junior Capu vede stále Barbora Tomanová. Podrobné pořadí naleznete v příloze pod článkem společně s výsledkovými listinami.

Začátek první nedělní soutěže 9. května je v 9:30.

Startovní listiny a online výsledky naleznete na webu Českého skokového poháru.

On.line přenos ze závodů přináší koňská internetová televize HorseTV a to od 10 hodin na www.horsetv.cz

Podobné články
iRozhlas

Anna Kellnerová měla první den Prague Playoffs napilno. V úvodní pětihvězdičkové rámcové soutěži zvládla hned dvě jízdy. S hřebcem Joyridem si…

ČTK České noviny

Praha - Parkurovou Super Grand Prix v pražské O2 areně vyhrál Daniel Deusser s koněm Scuderia 1918 Tobago Z. Blízko k triumfu ve vrcholné…