Výsledkový servis: CSI* Hradec Králové na Ptýrově + FOTOGALERIE

4. 6. 2010 Lucie Hladová
/data/imgs/00042875l.jpg
/data/imgs/00042875l.jpg

Do FOTOGALERIE přibyly nové snímky Katky Návojové // Neděli odstartovali pořadatelé na Ptýrově již v 8 hodin a to soutěží Cenou firmy Tepelné hospodářství Hradec Králové s.r.o. Na 120 cm skákalo 41 koní a nejlépe se předvedla Mala Lady a Gerard Grutza. Finále mladých koní obhájil německý reprezentant Holtgräve Osthues s Curuba. Ve finále middle tour zvítězil Petr Kuba s Outsider De a Velká cena Hradec Králové patřila taktéž české dvojici. Nejlépe zajel Jiří Luža s Rolando S.

Aktualizace 8.6. 13:00: Nové snímky ve fotogalerii

Pro fotky Katky Návojové si můžete kliknout na galerii věnovanou CSI* Hradec Králové - Ptýrov 2010.

Kompletní výsledkové listiny naleznete přiložené pod článkem.

 

AKTUALIZACE 5. června 19:00:

CSI* Hradec Králové dnes pokračoval malou tůrou, ve které obsadila první pozici Kristýna Mikulková s koněm Castelon Karsit. Soutěž pro mladé koně na mírách 125/130 patřila německé dvojici Irmisch Udo a Liberty´s Gracia. Tento jezdec se umístnil i v následující soutěži ve střední tůře a to s koněm Cortina d´ Ampezzo. Poslední sobotní soutěž byla opět ve znamení Ludvíka Jandourka. Zvítězil ve velké tůře s ABC Cataro Wepol - desetiletým valachem holštýnského chovu.

AKTUALIZACE 4. června 20:00:

Dnes 4. června byly zahájeny mezinárodní jezdecké závody CSI* Hradec Králové a to z technických důvodů na Ptýrově. V první soutěži - malé tůře zabodoval polský jezdec Grutza Gerard. Druhá soutěž patřila mladým koním a tam zazářila Dorca s Kateřinou Vašákovou. Ve střední tůře zvítězil Václav Studnička se Zoe. Ve velké tůře potvrdil své kvality Ludvík Jandourek s ABC Cataro Wepol.

Na tento termín bylo původně plánováno v Ptýrově oblastní mistrovství, které bude nakonec přeloženo pravděpodobně na počátek srpna.

První sobotní soutěž odstartuje v devět hodin.

 

Startovní listiny a plánky parkuru naleznete na stránkách pořadatele: www.tarpan.cz

Podobné články

Jen necelé dva týdny po zakončení parkurové Global Champions 2022 jsou známy termíny a místa konání dalšího ročníku. Ten nabídne jednu zbrusu novou…

iRozhlas

Anna Kellnerová měla první den Prague Playoffs napilno. V úvodní pětihvězdičkové rámcové soutěži zvládla hned dvě jízdy. S hřebcem Joyridem si…