Velká cena města Litomyšle v parkurovém skákání.

16. 6. 2003 Věra Mannaertsová Autor fotek: propagační materiál VC Litomyšle

V přírodním areálu u Primátorské Hráze se ve dnech 13.- 15. června 2003 konala Velká cena Litomyšle v parkurovém skákání zařazená do celorepublikového seriálu "Český skokový pohár 2003".

V soutěžích se představili naši nejlepší skokoví jezdci a koně, kteří poměřili své kvality v klasických parkurech stupně L-T, součástí závodů se stala i specialita litomyšlského kolbiště - "skokové derby". Doprovodné soutěže patřily dětem na pony (v pátek a sobotu) a kombinované soutěži dospělých s dětmi. Závody vyvrcholy nedělní Velkou cenou města Litomyšle - Cenou CAC leasing, která byla zařazena do prestižního celorepublikového seriálu "Český skokový pohár 2003".

Soutěž č.: 1
Název : Cena České pojišťovny
Parkur stupně "L"
PJS : 238.2.2.
Počet startujících : 41

Pořadí - Jezdec - Kůň Stáj - Tr.b. - Čas - Tr.b. - Čas
1. Šoupal Martin C.C.CASH Kentaur (SK Olympia) 0,00 71,60 0,00 36,96
2. Kubrický Jan EURIPIDUS Fides Agro (JK Amigo) s.r.o. 0,00 72,88 0,00 38,90
3. Málek Miloš CASIOPEA (Sportovní stáj Málek) 0,00 74,63 0,00 39,22
4. Erlebachová Petra LAGUNA M.P.( JK SS Quinta Hvězda) 0,00 68,74 0,00 39,53
5. Málek Miloš AMANDA 5 (Sportovní stáj Málek) 0,00 73,87 0,00 43,15
6. Vachutka Pavel DAN 7 (TJJ Pegas) 0,00 73,69 0,00 43,47
7. Přibyl Ivo MANIE (JS Belcredi) 0,00 73,23 0,00 44,42
8. Vinzens Otto MENDY (Stáj Cilka, Otto Vinzenz) 0,00 69,96 4,00 35,16
9. Doležal Rudolf ANGELIKA 5 (JK Jezbořice) 0,00 63,19 4,00 37,90
10. Ing. Pomichálková Lucie VIST (TJJ Pegas) 0,00 67,49 4,00 38,73

Soutěž č.: 2
Název : Cena firmy Termomont
Dvoufázové skákání 130/140 cm
PJS : 274.5.2. Dvoufázové skákání
Počet startujících : 35

Pořadí - Jezdec - Kůň Stáj - Tr.b. - Čas - Tr.b. - Čas
1. Skřivan Jiří LABE JAMES CAC (Leasing Stáj Manon) 0,00 48,06 0,00 32,33
2. Skřivan Jiří ANDOLPH Wepol (Stáj Manon) 0,00 49,19 0,00 34,67
3. Nágr Ondřej PICADOR (JS Mariánské Lázně) 0,00 46,85 0,00 35,41
4. Málek Miloš COURAGE (Sportovní stáj Málek) 0,00 50,43 0,00 36,15
5. Žíla Zdeněk EVERDEN s.v. (Stáj Mustang s.r.o.)0,00 49,27 0,00 38,36
6. Fialka David ADRIAN Oil Team (Stáj Supreme) 0,00 49,73 1,00 39,13
7. Kubrický Jan GIJOM Fides Agro (JK Amigo s.r.o.) 0,00 40,82 1,00 39,38
8. Toth Zoltán RENISTO VAN´T KASTAJEHOF (JS Belcredi) 0,00 47,53 1,00 39,99
9. Žíla Zdeněk ANCHORAGE (Stáj Mustang s.r.o.) 0,00 50,77 3,00 47,98
10. Ing. Pomichálková Lucie VIST (TJJ Pegas) 0,00 49,03 3,00 50,64

Soutěž č.: 4
Název : Cena firmy Wepol
Parkur st. "S"
PJS : 238.2.2.
Počet startujících : 48

Pořadí - Jezdec - Kůň Stáj - Tr.b. - Čas - Tr.b. - Čas
1. Drahota Roman JAZA KARSIT (JS Opatrný Hořovice) 0,00 63,40 0,00 42,81
2. Jindra Jaroslav ATOM Schneider (JS Agrosport) 0,00 67,02 0,00 43,61
3. Šoupal Martin ČARAS (SK Olympia) 0,00 66,27 4,00 42,26
4. Fialka David RAFAELO Oil Team (Stáj Supreme) 0,00 62,58 4,00 46,27
5. Hruška Jiří COLETT Czech Wood (JK Opava-Kateřinky) 0,00 67,85 4,00 46,82
6. Masár Ladislav LYRA 4 (JK Caballero) 0,00 63,48 4,00 48,68
7. Erlebachová Petra LAGUNA M.P.( JK SS Quinta Hvězda) 0,00 60,95 4,00 49,02
8. Kučera Michal FETYŠ/629 (TJ Sokol hřebčinec Písek) 0,00 69,32 4,00 49,64
9. Ing. Zbořil Marek LEANDROS Morys (sportovní stáj Třebonice) 0,00 68,94 5,00 54,24
10. Papoušek Jiří VIKTORIE 1(JO Srnín - stáj Papoušek) 0,00 69,07 8,00 42,68

Soutěž č.: 6
Název : Cena firmy Profistav
Parkur st. "ST" - Premiovaná soutěž
PJS : 238.2.2.
Počet startujících : 36

Pořadí - Jezdec - Kůň Stáj - Tr.b. - Čas - Tr.b. - Čas
1. Drahota Roman ARAGON KARSIT (JS Opatrný Hořovice) 0,00 65,82 0,00 42,51
2. Papoušek Jiří BARMA (JO Srnín - stáj Papoušek) 0,00 68,07 0,00 43,40
3. Žíla Zdeněk CARTOUCHE/2726s.v. (Stáj Mustang s.r.o.) 0,00 70,97 5,00 44,96
4. Žíla Zdeněk PINOT GRIGIO (Stáj Mustang s.r.o.) 0,00 67,94 7,00 46,16
5. Skřivan Jiří ANDOLPH Wepol (Stáj Manon) 0,00 65,49 8,00 41,33
6. Fialka David LARCON Oil team (Stáj Supreme) 0,00 67,13 9,00 44,33
7. Jindra Jaroslav CONTENDER Naxos (JS Agrosport) 0,00 66,30 16,00 41,67
8. Doležal Rudolf ANGELIKA 5 (JK Jezbořice) 4,00 62,19
9. Pecháček Jiří VENEUR (Stáj Jiří Pecháček) 4,00 63,25
10. Kmoníčková Daniela KORÁL (JS Damiss) 4,00 63,50

Soutěž č.: 7
Název : Cena Renault leasing
Skokové derby st. "S"
PJS : 239 tabulka C
Počet startujících : 8

Pořadí - Jezdec - Kůň Stáj - Tr.b. - Čas - Tr.b. - Čas
1. Kubrický Jan VINICIE Fides Agro (JK Amigo s.r.o.) 73,53
2. Papoušek Jiří ZANZIBAR (JO Srnín - stáj Papoušek) 79,96
3. Skřivan Jiří RYTMA CAC Leasing (Stáj Manon) 80,16
4. Doležal Rudolf ARKÁDO (JK Jezbořice) 83,35
5. Fialka David ADRIAN Oil Team (Stáj Supreme) 87,49
6. Jindra Jaroslav COWLEY Kentaur (JS Agrosport) 95,54
7. Erlebachová Petra ANTONIO (JK SS Quinta Hvězda) 117,96

Soutěž č.: 8
Název : Cena VČP Hradec Králové
Parkur st. "S"
PJS : 275 Dílčí soutěž s finálem
Počet startujících : 37

Pořadí - Jezdec - Kůň Stáj - Tr.b. - Čas - Tr.b. - Čas
1. Žíla Zdeněk PINOT GRIGIO (Stáj Mustang s.r.o.) 0,00 59,66
2. Vinzens Otto HAPPY MAN (Stáj Cilka, Otto Vinzenz) 0,00 57,17
3. Žíla Zdeněk EVERDEN s.v. (Stáj Mustang s.r.o.) 0,00 61,23
4. Hruška Jiří COLETT Czech Wood (JK Opava-Kateřinky) 0,00 61,40
5. Papoušek Jiří ZANZIBAR (JO Srnín - stáj Papoušek) 0,00 60,70
6. Zwinger Jiří DONA Z Kentaur (JK Opava-Kateřinky) 0,00 61,77
7. Papoušek Jiří VIKTORIE 1 (JO Srnín - stáj Papoušek) 0,00 59,67
8. Vinzens Otto MENDY (Stáj Cilka, Otto Vinzenz) 0,00 63,95
9. Šoupal Martin C.C.CASH Kentaur (SK Olympia) 0,00 64,04
10. Fialka David ADRIAN Oil Team (Stáj Supreme) 0,00 65,90

Soutěž č.: 10
Název : VELKÁ CENA LITOMYŠLE - dvoukolová soutěž (ST+T)
Soutěž je zařazena do seriálu závodů "ČESKÝ SKOKOVÝ POHÁR"
PJS : 273.3.1. Dvoukolová soutěž
Počet startujících : 28

Pořadí - Jezdec - Kůň Stáj - Tr.b. - Čas - Tr.b. - Čas
1. Nágr Ondřej PICADOR (JS Mariánské Lázně) 0,00 64,77 0,00 42,61 0,00 0,00 38,23
2.Papoušek Jiří AMARCORD (JO Srnín - stáj Papoušek) 0,00 68,94 0,00 45,82 0,00 0,00 38,39
3. Šoupal Martin GRANNA ARGENTINA (SK Olympia) 0,00 69,12 0,00 45,99 0,00 5,00 39,16
4. Fialka David LARCON Oil team (Stáj Supreme) 0,00 68,22 0,00 46,20 0,00 6,00 40,67
5. Málek Miloš COURAGE (Sportovní stáj Málek) 0,00 66,26 0,00 47,09 0,00 13,00 39,96
6. Jindra Jaroslav ATOM Schneider (JS Agrosport) 0,00 68,13 0,00 48,78 0,00 16,00 38,99
7. Papoušek Jiří BARMA (JO Srnín - stáj Papoušek) 0,00 70,64 1,00 49,28 1,00
8. Pecháček Jiří VENEUR (Stáj Jiří Pecháček) 0,00 62,84 4,00 42,28 4,00
9. Skřivan Jiří ANDOLPH Wepol (Stáj Manon) 0,00 67,09 4,00 47,08 4,00
10. Pecháček Jiří PAPAYA (Stáj Jiří Pecháček) 0,00 67,38 4,00 46,29 4,00

Další informace o ČSP najdete na stránkách:
www.tjslovan.cz
www.jsbelcredi.cz

Podobné články

Jen necelé dva týdny po zakončení parkurové Global Champions 2022 jsou známy termíny a místa konání dalšího ročníku. Ten nabídne jednu zbrusu novou…

iRozhlas

Anna Kellnerová měla první den Prague Playoffs napilno. V úvodní pětihvězdičkové rámcové soutěži zvládla hned dvě jízdy. S hřebcem Joyridem si…