Mistrovství České republiky skoky - děti a junioři Zduchovice 2010

Příští týden se zduchovický areál otevře všem účastníkům a návštěvníkům v rámci mistrovství České republiky v parkurovém skákání dětí a juniorů 2010. K dnešnímu dni je znám celkový počet dvojic, kteří si splnili kvalifikaci a potvrdili účast na tomto mistrovském klání.

Celkem je do mistrovství přihlášeno 135 dvojic a nejobsazenější je kategorie starších juniorů - celkem 43 dvojic. V kategorii dětí je to pak 26 dvojic a v mladších juniorech 32. Počet družstev bude přesně znám až v pátek 13. 8., ale již nyní lze odhadnout, že by jich mohlo být kolem 10.

V pátek 13. 8. ve 20:00 proběhne slavnostní nástup všech účastníků MČR, kdy bude mimo jiné složen a přečten slib sportovců a slib rozhodčích.

Po slavnostním nástupu bude následovat diskotéka v podání zduchovického showmana Honzy Matušky.

Pod tímto článkem naleznete seznam přihlášených dvojic a další důležité informace pro jezdce.

www.zavody-zduchovice.cz

V sobotu a neděli je pak pro jezdce a diváky připraven bohatý doprovodný program. Už nyní víme, že některé z cen předá jezdcům MISS ČR 2003 Lucie Váchová - Křížová, proběhne křest hříbat, bude možné shlédnout břišní tance, děti mohou kromě dětského koutku (trampolína, bazének, ruční práce, jízdy na pony) vyzkoušet a „prolézt" skrz na skrz hasičské vozidlo, bude možné projet se kočárem do okolí Zduchovic a k dispozici budou prezentační (možnost zkušebních jízd vozy Toyota a prací se zemědělskými stroji CASE IH) a prodejní stánky.

 

Pro jezdce je jako bonus připraveno osvěžení ve formě zmrzlin a pití od jednoho ze sponzorů společnosti Nowaco.

Další informace přineseme začátkem týdne.

PODĚKOVÁNÍ PARTNERŮM!

FITMIN - výživové programy
AGRI CS a.s. - výhradní dovozce techniky CASE IH do ČR
EQUISERVIS
Boheme Concept s.r.o. - jezdecké povrchy
Novoměstský pivovar s.r.o.
Nowaco
Wienerberger - cihlářský průmysl a.s.
TOYOTA DOLÁK PŘÍBRAM
NISSAN STODŮLKY
Hotel Aron a Henrietta

MEDIÁLNÍ PATNEŘI:

EQUICHANNEL.cz
Jezdectví
čtrnáctideník Jezdec
rádio Blaník

Podobné články
iRozhlas

Anna Kellnerová měla první den Prague Playoffs napilno. V úvodní pětihvězdičkové rámcové soutěži zvládla hned dvě jízdy. S hřebcem Joyridem si…

ČTK České noviny

Praha - Parkurovou Super Grand Prix v pražské O2 areně vyhrál Daniel Deusser s koněm Scuderia 1918 Tobago Z. Blízko k triumfu ve vrcholné…