Zlatá vstupenka na CSI2* do O2 areny pro Španko. Další výherci již brzy

10. 8. 2022 Tisková informace Autor fotek: Kateřina Návojová Zdroj: Prague Playoffs URL zdroje: www.pragueplayoffs.com

Stejně jako při předešlých ročnících Global Champions Prague Playoffs věnují pořadatelé z Czech Equestrian Teamu několika parkurovým mistrům České republiky prémii v podobě bezplatné účasti v soutěžích CSI2*. Prvním šťastlivcem je Emma Sophia Španko.

Parkurovou mistryní republiky v kategorii starších juniorů se stala minulou neděli v Chuchle Areně Praha sedmnáctiletá Emma Sophia Španko. Je díky tomu první držitelkou takzvané Zlaté vstupenky umožňující bezplatnou účast s jedním koněm v soutěžích CSI2* konaných v rámci galashow světového parkuru Global Champions Prague Playoffs v libeňské O2 areně. 

Jsem naprosto nadšená. Je to jeden z mých největších sportovních úspěchů. To, že dnešní vítězství mi přineslo možnost startovat i při Global Champions v O2 areně, pro mě znamená ještě víc. Chtěla jsem tam jet i tak. To, že tam pojedu jako mistr České republiky, je senzační,“ uvedla vítězka.

Již v závěru tohoto týdne budou známá další tři jména šťastlivců, kteří obdrží stejnou cenu kromě zisku zlaté medaile České jezdecké federace v kategoriích jezdců do 25 let, žen a jednotlivců. Jejich mistrovství se koná v Martinicích u Březnice.

Miami Beach
Podobné články
Vítěz loňské finálové Super Grand Prix Vladimír Tretera

Domácí parkurová extraliga, Český skokový pohár, bude již v neděli znát svého vítěze. Kdo bude bojovat ve finálovém C.E.T. Super Grand Prix o 250 000…

Longines Global Champions Tour zažila mimořádný závod. V New Yorku totiž získal kvalifikaci až čtvrtý umístěný v Grand Prix – irský jezdec Shane…