Švédské hvězdy vedou GCL ve Stockholmu. Prague Lions postupují z konce

17. 6. 2022 Tisková informace Autor fotek: Tiskové středisko GCL Zdroj: Praque Playoffs URL zdroje: www.pragueplayoffs.com

Jak se říká, každý den není posvícení. Prague Lions po vítězství v Cannes zahájili osmé kolo Global Champions League ve Stockholmu průběžnou šestnáctou příčkou. Na opačném konci dílčí výsledkové listiny jsou domácí Stockholm Hearts.

Silné duo Peder Fredricson v sedle Catch Me Not a Malin Bayard-Johnsson na klisně H&M Indiana udělalo obrovskou radost domácím fanouškům při osmém pokračování parkurové série Global Champions League ve Stockholmu. Páteční část týmové soutěže překonali bez penalizace a v nejkratším součtu časů. 

Podobně kvalitní výkony podali ještě členové Rome Gladiators Zoe Conter s Dawa de Greenbay Z a Shaine Breen na koni Z7 Ipswich. Za Stockholm Hearts zaostávali jen o sedm setin sekundy. Další dva celky – Shanghai Swans a Valkenswaard United – inkasovaly pouhý jeden bod za překročení času. S jednou chybou pak postupují Istanbul Sultans, New York Empire a současní lídři tabulky GCL Berlin Eagles. 

Prague Lions, kteří jsou po sedmi kolech série průběžně druzí, je tentokrát z vrcholu žebříčku pravděpodobně nesesadí, neboť po úvodní části jsou na posledním šestnáctém místě. Leopold van Asten s VDL Groep Hutch obdržel pět trestných bodů a Pieter Devos na Kannabis van de Bucxtale dokonce jedenáct. Dvojciferné bodové skóre ovšem mělo i dalších pět uskupení. 

Bude tak zajímavé sledovat, jak se zamíchá pořadí po druhém kole soutěže. To je na programu v sobotu od 14:55 hodin. V 18:50 pak naváže Grand Prix Longines Global Champions Tour, v níž se rozhodne o osmém držiteli zlaté vstupenky do Super Grand Prix při galashow světového parkuru GC Prague Playoffs.

Miami Beach
Podobné články

Základní část Longines Global Champions Tour má za sebou dvě třetiny sezony 2022. Desáté kolo se uskutečnilo v Monaku a vítězem tamní Grand Prix se…

Velmi napínavou podívanou nabídlo další kolo parkurové série Global Champions League v Monaku. Jeden jediný tým dokončil dvoukolovou soutěž bez…