Löhden podruhé zvítězil při CSI2* v O2 areně. Michlíčková byla čtvrtá

20. 11. 2022 Tisková informace Autor fotek: Kateřina Návojová Zdroj: Global Champions Prague Playoffs URL zdroje: www.pragueplayoffs.com

Nedělní Moser Final Grand Prix CSI2* při Global Champions Prague Playoffs vyhrál německý jezdec Josch Löhden v sedle valacha Ultimuse. Připsal si tak již druhé vítězství během tohoto mítinku. Nejlepší českou jezdkyní byla Mariana Michlíčková.

Do rozeskakování hlavní soutěže kategorie CSI2* se probojovaly tři domácí dvojice. Po jedné chybě skončila sedmá Tereza Kleandr na Claretinovi a pátá Anna Helebrantová v sedle Cikadda. Čistou jízdu zopakovala Mariana Michlíčková startující s Leeve Jungem 2, z bezchybných jízd jí patřil čtvrtý řádek výsledkové listiny.

O sekundu a půl rychlejší byl Slovák Bronislav Chudyba sedlající valacha Vroom de la Pomme Z. Ten nestačil pouze na dvě německé dvojice. Stříbrnou příčku vybojovala Mia-Charlotte Becker s valachem Lasse K, která zaostala o tři desetiny za Joschem Löhdenem s Ultimusem.

Miami Beach
Podobné články
iRozhlas

Anna Kellnerová měla první den Prague Playoffs napilno. V úvodní pětihvězdičkové rámcové soutěži zvládla hned dvě jízdy. S hřebcem Joyridem si…

ČTK České noviny

Praha - Parkurovou Super Grand Prix v pražské O2 areně vyhrál Daniel Deusser s koněm Scuderia 1918 Tobago Z. Blízko k triumfu ve vrcholné…