Kellnerová: Nechtěli jsme tomu věřit! Prague Lions vyhráli v Saint Tropez

26. 5. 2022 Martin Hašek Zdroj: iSport.cz URL zdroje: isport.blesk.cz
Sport
Sport

Senzační triumf slaví parkurová jezdkyně Anna Kellnerová se svým týmem Prague Lions. Její kolegové Niels Bruynseels a Pieter Devos vybojovali vítězství v zastávce Global Champions League v Saint Tropez. Sama Kellnerová navíc poprvé v sezoně startovala v elitním závodě Grand Prix a vybojovala dvacáté místo.

Vrcholně dramatická koncovka rozhodla o šampionech závodu Global Champions League v Ramatuelle u Saint Tropez, jen pár metrů od slavné pláže Pampelonne. Prague Lions byli po prvním dnu druzí díky nule na kontě trestných bodů. V sobotním druhém kole jel Bruynseels na valachovi Delux van T & L znovu bez chyby, Devos ale v sedle klisny Mom ́s Toupie de la Roque jednou smolně chyboval. Peder Fredricson z konkurenčního týmu Stockholm Hearts nakonec taky nasbíral trestné body a o vítězství Lions rozhodlo 25 setin sekundy v časovém součtu.

Celý rozhovor přináší iSport.cz: Kellnerová: Nechtěli jsme tomu věřit! Prague Lions

TN.cz

Zimní jezdecký pohár 2024 spěje k finálovému mítinku v Královicích u Slaného, kam díky úspěchům v Brně pojedou jako velcí favorité Kateřina Muchová a…

Jako velká favoritka bude postupovat do finále Zimního jezdeckého poháru 2024 v parkurovém skákání Klára Hlaváčková. Té se podařilo ukořistit druhé…