Helebrantová má hattrick z O2 areny. V Medium Tour neměla konkurenci

19. 11. 2023 Tisková informace Autor fotek: CET/Kateřina Návojová Zdroj: GC Prague Playoffs

Fenomenální formu předváděla po všechny tři soutěžní dny závodů kategorie CSI2* v pražské O2 areně Anna Helebrantová. V sedle dvanáctiletého valacha Epo van de Achterhoek Z pokaždé dokázala v Medium Tour vyhrát.

Závěrečná část takzvané střední túry CSI2* při GC Prague Playoffs se jela jako Cena Radiožurnálu na parkuru s překážkami vysokými do 135 centimetrů. 
 
Anna Helebrantová se svým koňským partnerem projela celým kurzem bez penalizace v čas 49,85 a takový výkon již nikdo nedokázal překonat. Na druhou umístěnou Ebbu Danielsson ze Švédska na klisně T-Gavoli Z měla náskok bez dvou setin dvě sekundy. 
 
Pěkné páté místo vybojovala další z českých reprezentantek Vanessa Ingrid Pecina, která je ve svých čtrnácti letech nejmladší účastnicí mítinku. Do top 10 se z domácích jezdců dostali ještě osmá Lucie Strnadlová s hřebcem Classic Balou a desátý Adam Písařík na valachovi Forever.
 
Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEM.
Podobné články

Už třiadvacátá sezona Českého skokového poháru odstartuje v roce 2024 v Hořovicích. Seriál bude stejně jako v letošním roce tvořit 11 bodovaných…

Kategorie soutěží CSI2* při GC Prague Playoffs vyvrcholila Moser Grand Prix s výškou překážek 145 centimetrů. O vítězství se rozeskakovalo třináct…