Grand Prix CSI2* v O2 areně vyhrála Ebba Danielsson. Skutecký je druhý

19. 11. 2023 Tisková informace Autor fotek: CET/Kateřina Návojová Zdroj: GC Prague Playoffs

Kategorie soutěží CSI2* při GC Prague Playoffs vyvrcholila Moser Grand Prix s výškou překážek 145 centimetrů. O vítězství se rozeskakovalo třináct dvojic a nejlepší výkon v něm předvedla Švédka Ebba Danielsson. Druhý skončil Viktor Skutecký.

Ebba Daielsson startovala na devítiletém hřebci Equus Tame jako třetí v pořadí a na zkráceném parkuru zopakovala čistou jízdu v čase 37,61. Skvěle se dařilo také Viktoru Skuteckému na valachovi G-Star SL. Jemu časomíra ukázala hodnotu 38,78, což stačilo na průběžné a později i konečné druhé místo. 
 
O čtvrté vítězství bojovala Anna Helebrantová. S Cikaddem protnula cílovou čáru v čase 36,59 a byla tak ze všech nejrychlejší. Bohužel jedna chyba ji odsunula až na páté místo za čtvrtého Markuse Brose z Německa na valachovi Kolomus a třetí Annu Simicskou z Maďarska, jež sedlala valacha Carundy. 
 
Z Čechů byla ještě mezi nejlepšími Mariana Michláčková. Ta ve dvojici s valachem Leeve Jung 2 skončila šestá. 
 
Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEM.
Podobné články

Fenomenální formu předváděla po všechny tři soutěžní dny závodů kategorie CSI2* v pražské O2 areně Anna Helebrantová. V sedle dvanáctiletého valacha…

Jedním z tradičních vrcholů galashow světového parkuru Global Champions Prague Playoffs byla sobotní Super Grand Prix, jež do ochozů O2 areny…