OBRAZEM: koňská krása v centru Ostravy. Soutěžila tu jízdní policie

27. 8. 2023 Petr Broulík Zdroj: Patriot URL zdroje: www.patriotmagazin.cz

​Krása, ladnost, ušlechtilost. Takoví koně se představili v sobotu v ostravských Komenského sadech při mezinárodním setkání jízdních policií.

Akce přilákala řadu rodin a s nimi i dětí, pro které byl kontakt s nádhernými valachy s policejními jezdci parádním odpoledním zážitkem. Českou republiku na této akci reprezentují týmy Městské policie Ostrava a Městské policie Praha, a také jízdní oddíly Policie České republiky z Brna, Zlína a Liberce. Ze zahraničí se představili v Komenského sadech dva zástupci jízdní policie z Polska, po jednom týmu pak startovali policejní koně a jezdci z Německa a Slovenska.

V Ostravě se představilo celkem dvacet sedm koní a dvacet sedm jezdců. Z nich bylo čtrnáct žen a třináct mužů. Jezdkyně a jezdci se představili v celkem třech startovních disciplínách.

Celý článek přináší Patriot: OBRAZEM: koňská krása v centru Ostravy. Soutěžila tu jízdní policie

TN.cz
Podobné články

Již tradičně přijede Mikuláš do Kladna na koni. Jeho cesta započne v 15.00 a v 15.30 dorazí se svou družinou na náměstí. Po něm vystoupí Yveta…

PÍSEK - Tradiční slavnostní rozsvícení vánočního stromu začíná o první adventní neděli 3. prosince v 16 hodin na Velkém náměstí v Písku. Už o hodinu…