Z boule na kotníku si Věra nic nedělala, ale po porodu přišla o nohu

4. 4. 2024 Michaela Bartošová Zdroj: Novinky.cz URL zdroje: www.novinky.cz
Novinky.cz
Novinky.cz

Třiatřicetiletá Věra přišla o část nohy, ale radost ze života a dobrá nálada ji neopustily. Za všechno mohla její vášeň pro jízdu na longboardu, na kterém zatěžovala jen jednu nohu. Na kotníku jí tak vyrostla malá boule, která se v těhotenství změnila v život ohrožující nádor. Dnes už zase s pomocí bionické nohy chodí, stará se o malého syna a také o své koně, již jí byli v těžkých dobách psychickou oporou.

Je veselá, hlučná a všude je jí plno. Věra Svobodová z Prahy miluje zvířata, věnovala se jim také v zaměstnání a postupně si pořídila psa i dva koně, o které se stará spolu s kamarádkou Amálkou.

Postavila jim na kraji hlavního města zázemí a s partnerem Mikulášem se pustila také do rekonstrukce nedaleké chaty, aby k nim měla co nejblíž.

Auto nevlastní, a tak jezdila do práce, na nákupy i ke koním na kole nebo ještě častěji na logboardu (skateboardu s delší deskou). Ten se jí však stal osudným.

Celý článek přináší Novinky.cz: Z boule na kotníku si Věra nic nedělala, ale po porodu přišla o nohu

TN.cz
Podobné články

Vysočina je doslova protkaná turistickými a cyklistickými stezkami. Věděli jste ale, že je tu také několik set kilometrů značených stezek pro koně a…

Deník

/FOTO, VIDEO/ Touha po klidu v panenské přírodě a láska ke koním se skloubila na koňské Farmě Vysoká, kde se třetí červencovou sobotu konal 13.…