Změna termínové listiny a propozic na závodišti Praha – Velká Chuchle

19. 3. 2003 Jiří Zlámaný

Z důvodů stále nepříznivého stavu dostihové dráhy na závodišti v Praze -Velké Chuchli dochází ke zrušení původně vypsaných dostihových dnů 30. března a 6. dubna 2003.

Ke změně termínové listiny jsme byli donuceni vnější situací, kdy stejně jako na celém území naší republiky, i v Praze došlo k posunu vegetačního období zhruba o jeden měsíc. Povrch naší dostihové dráhy, který byl loňskou povodní silně poničen, tak je v současnosti stále nezpůsobilý ke konání regulérních a bezpečných dostihů.

Ze dvou základních možností jsme zvolili variantu odložení začátku dostihové sezóny 2003 jako celku a nepřiklonili se k možnosti uspořádat dostihový den 30.3., kdy by riziko poškození dráhy bylo ještě výraznější, s trvalými následky a nejistotou možnosti konání dalších dostihů v průběhu jara 2003.

Cvalová dostihová sezóna 2003 začne na pražském závodišti v neděli 13. dubna 2003. V dostihových dnech 13., 20. a 27. dubna jsme ve spolupráci s Jockey Clubem ČR přikročili k několika změnám původních propozic, tak aby byl zachován co možná nejvyšší počet dostihů pro tříleté koně, kteří potřebují absolvovat předzkoušky před květnovými klasickými testy (Jarní cenou klisen a Velkou jarní cenou).

Zároveň Jockey Club ČR a pořadatel dostihů v Lysé nad Labem (Družstvo Hippodrom) vypisuje nový dostihový den sobota 12. dubna 2003 - Lysá nad Labem, kterým fakticky zahájí dostihová sezóna 2003 v České republice.

Nová podoba termínové listiny ČR - duben 2003:

12.4. - Lysá nad Labem
13.4. - Velká Chuchle (Velká dubnová cena, Gomba handicap)
20.4. - Velká Chuchle (Memoriál Rudolfa Deyla)
26.4. - Karlovy Vary
27.4. - Velká Chuchle (Jaguar Day - Memoriál prof. V. Michala)

Konkrétní změny propozic jsou k nalezení zde.

Jiří Zlámaný
PR oddělení TMM, spol. s r.o.

Podobné články
Deník

Kopyta klapou po podlaze, návštěva s hřívou na hlavě vchází do pokoje. Nejde o filmový záběr, ale skutečnost. Animoterapie, léčba milým a klidným…

Těžko uvěřitelnou pozitivní proměnou prošly během posledních sedmi let stovky hektarů původně degradovaných ploch v bývalém vojenském prostoru…