Veřejný drezurní trénink na míru

Zveme vás na netradiční drezurní veřejný trénink do Stáje Hrabák v Tlustici. 18. června si zde můžete zkusit projet libovolnou drezurní úlohu jako na "opravdových závodech" a nechat zhodnotit zkušenou drezurní trenérkou Katarínou Hlavovou.

Akce navazuje na vydařené hobby závody, které zde proběhly začátkem května. Aby ale byl přínos pro soutěžící větší, došlo k vylepšení. Nepojedou se vypsané soutěže, ale každý startující si může zvolit libovolnou drezurní úlohu, kterou nahlásí předem. Předvede ji standardně "závodně" a poté bude mít možnost kromě hodnotícího protokolu si vyslechnout od Kataríny Hlavové komentář včetně doporučení pro vylepšení a další trénink. Další podrobnosti najdete v přiložené pozvánce.

Podobné články

Vážení příznivci Mountain Trailu, dovolujeme si vás pozvat na Seminář Mountain Trailu, tentokrát s důrazem na téma: Oči koně - jak koně vidí.

Do přírodní rezervace Dubno u České Skalice na Náchodsku se sjeli milovníci koní a samotná zvířata z celého Česka. Dubenské řehtání se tam letos…