Jezdci prokázali svoji zdatnost nejen na koňském hřbetě

30. 10. 2011 Šárka Hoblíková

Ruda - Nižší soutěže pro poníky, barely, křížky, parkury do sedmdesáti centimetrů, derby, což je kombinace parkurových skoků s přírodními, a štafeta, to vše bylo k vidění na přehlídce Rakovnické jezdecké ligy.

Bohatý program ještě zpestřila ukázka práce tažných koní. Třetí ročník přehlídky pořádal Jezdecký oddíl Ruda ve spolupráci s pořadateli Rakovnické jezdecké ligy.

„Sešlo se tu pětadvacet koní, což je trochu méně, než jsme čekali. Ale je to už docela pozdní termín, možná je to tím. Příští rok plánujeme další derby. Zjara máme oficiální skokové soutěže a na podzim pak na ukončení sezony hobby závody. Takže se snad účast pomalu zvedne," plánovala Lada Habrcetlová z Jezdeckého oddílu Ruda.

Deník.czO průběhu přehlídky Rakovnické jezdecké ligy informuje článek Rakovnického deníku, najdete tu i fotogalerii: http://rakovnicky.denik.cz/zpravy_region/jezdci-prokazali-svoji-zdatnost-20111025.html

Podobné články

Vážení příznivci Mountain Trailu, dovolujeme si vás pozvat na Seminář Mountain Trailu, tentokrát s důrazem na téma: Oči koně - jak koně vidí.

Do přírodní rezervace Dubno u České Skalice na Náchodsku se sjeli milovníci koní a samotná zvířata z celého Česka. Dubenské řehtání se tam letos…