Pozvánka na schůzi ČHS spojenou se seminářem Biologie chování koní

9. 4. 2009 EQCH redakce

Česká hiporehabilitační společnost (ČHS) se rozvíjí dynamickým tempem, a proto výbor svolává schůzi, kde chce všechny zájemce seznámit s nastalými změnami.  Budeme projednávat schválení návrhu na změny stanov, schválení návrhu rozpočtu na rok 2009, členský balíček, oficiální slovník, připravovanou konferenci ČHS, další návrhy na zlepšení funkčnosti společnosti, prezentace ČHS, atd.

Součástí schůze je odborný seminář Biologie chování koní s lektorkou ing. Jitkou Bartošovou, Ph.D. Náplní semináře bude etologie koně v kostce, biologické základy výcviku a slušného zacházení s koněm.

Ing. Bartošová se zabývá mateřským, reprodukčním a sociálním chováním kopytníků. Publikuje v mezinárodních vědeckých časopisech, podílí se na výuce etologie na ČZU v Praze a MZLU v Brně a přednáší etologii koní odborné veřejnosti. Je autorkou 42-dílného seriál o chování koní (Jezdectví, 2004 – 2007).

Akce se koná v sobotu, 25.4.2009, v areálu Psychiatrické léčebny Bohnice v Divadle za Plotem, Modrý salónek od 10 hodin do cca 16 hodin.

Pod článkem naleznete přesný časový program schůze, elektronické příhlášky na schůzi a seminář pro jednotlivce i organizace.

Podobné články
Portugalsko: český tým s hřebcem lusitano

Vybrané členky České hiporehabilitační společnosti se letos zúčastnily dvou mezinárodních setkání projektu ERASMUS+, zavítaly do Litvy a Portugalska…

Ekolist.cz

Jediné hiporehabilitační středisko s akreditací ministerstva zdravotnictví v České republice sídlí v Bohuslavicích na Jihlavsku. Akreditace opravňuje…