Chcete se dozvědět více o hiporehabilitaci?

19. 1. 2009 Věra Lantelme

Víte, co je to hiporehabilitace? A chtěli byste své vědomosti rozšířit? Občanské sdružení Svítání Jablonec nad Nisou nabízí všem vážným i nevážným zájemcům o hiporehabilitaci hned několik možností, jak se o problematice tohoto zajímavého a účinného terapeutického odvětví dozvědět více.

Bulletin OS Svítání

V porvní řadě vám představujeme dvouměsíční e-bulletin ze světa hiporehabilitace, který je vydáván od roku 2007. Najdete v něm informace z hiporehabilitačního střediska Občanského sdružení Svítání doplněné aktuálními informacemi ze světa hiporehabilitace na domácí a zahraniční půdě. 

Jednotlivá čísla v PDF formátu naleznete zdarma na stránce OS Svítání. Pokud byste chtěli dostávat elektronický bulletin OS Svítání pravidelně, napište si o něj na os-svitani@email.cz.

Výukový CD-ROM "Praktický průvodce hiporehalibitací II."

Tento výukový CD-ROM z oblasti hiporehabilitace doplňuje a aktualizuje 1. vydání z r. 2004. Najdete na něm informace o provozu hiporehabilitačního střediska, hipoterapii, LPPJ a výcviku koní, fotogalerii. Nové kapitoly se týkají dobrovolnictví a vybavení pro hiporehabilitaci včetně nákresu rampy.Nechybí ani podrobný seznam odkazů na literaturu včetně odborných článků, internet a video.

Jednotlivé kapitoly jsou zpracovány v PDF formátu pro snadné vytištění.·   

Vydání: 2. vyd.
Nakladatel: Občanské sdružení Svítání Jablonec nad Nisou 
Rok vydání: 2007 
Počet stran/Formát: 80s./PDF formát,
podrobný obsah na http://www.os-svitani.cz/cd_2.php 
Cena: 495,- Kč plus poštovné (55,- Kč).

Praktický průvodce hiporehabilitací II.

 

Podobné články
Portugalsko: český tým s hřebcem lusitano

Vybrané členky České hiporehabilitační společnosti se letos zúčastnily dvou mezinárodních setkání projektu ERASMUS+, zavítaly do Litvy a Portugalska…

Ekolist.cz

Jediné hiporehabilitační středisko s akreditací ministerstva zdravotnictví v České republice sídlí v Bohuslavicích na Jihlavsku. Akreditace opravňuje…