Pohár prezidenta Ruské federace zůstal v Rusku

V sobotu v Moskvě skončily mezinárodní drezúrní závody závěrečným GP Kuerem.

Po dvou dnech, kdy se z vítězství radovala Anky van Grunsven s Gestion Krack C /GPSpecial, GP/, konečně přinesla trochu zasloužené radosti pořadatelům Elena Sidneva s Artax-Condorem RBB, kdy v konkurenci jako byl A.Teeuwissen, L.Joergensen, H.Schmidt, R.Zeilinger, Pia Laus nebo P.Storr, zvítězila.

Pohár prezidenta, který jí slavnostně předal A.Gordejev, ministr zemědělství, tak zůstává v Rusku. Na závěrečném banketu ministr pronesl řeč, v níž vyjádřil plnou podporu jezdeckému sportu.

Den předtím se v kanceláři závodů uskutečnilo přátelské setkání sportovců a hostů (H.G.Winkler, E.Petuskova aj.) závodu s prezidentem V.V.Putinem. Prezident si prohlédl halu a stáj pořádající stáje Pradar a co hlavně, vyjádřil spokojenost s organizací závodů a přislíbil jim svou podporu.

Podobné články

Také jste – alespoň někde a někdy – zaznamenali rozpor v tom, v jaké pozici nosí hlavu někteří úspěšní drezuráci a jak by ji podle všeho nosit měli?…

Vitalis

Je módním trendem mluvit o tom, jak si bohaté paničky koupily svoji cestu na vrchol mezinárodních drezurních závodů. Pravdou je, že to téměř vždy…