Srpnová kvalifikace bude zaměřena především na dámy

9. 7. 2024 Tisková informace Zdroj: Dostihový spolek a.s.

Srpnový mítink v Pardubicích bude nejen třetím dílem kvalifikačního seriálu na 134. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou, ale také „dámským dnem“. Ladies Day s doprovodným programem zejména pro ženy se uskuteční v sobotu 3. srpna 2024.

Tradičním doporučeným dress codem srpnového mítinku bývá modrá barva a nejinak tomu bude i letos. Ovšem módě bude tentokrát věnována větší pozornost. V průběhu dne se uskuteční módní přehlídky „Čeští mistři“, a to ve spolupráci se značkou CityZen. A taky se bude soutěžit. Dámy se mohou zapojit do klání o nejoriginálnější, či chcete-li nejkrásnější klobouk. Stačí se nechat vyfotit ve fotokoutku, odborná porota potom vybere ten „nej“ klobouk a ještě v průběhu dne budou výsledky vyhlášeny v dekorovacím paddocku. Na vítězku čekají zajímavé ceny. Kreativitě se meze nekladou, vítány jsou všechny modely všech možných tvarů a barev. Klobouky budou samozřejmě k zakoupení i na místě, prodejní expozice jsou totiž pravidelnou součástí dostihových dnů.

Srpnový mítink nabídne celkem osm dostihů. Vrcholem bude Cena firmy Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. – III. kvalifikace na 134. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou, lákadlem může být i dostih určený výhradně klisnám a pojmenovaný po několikanásobné vítězce Velké pardubické Registaně. První z dostihů odstartuje ve 13:00 hod. Vstupenky je možné zakoupit už nyní online prostřednictvím odkazu ZDE nebo v den konání akce na podkladně závodiště.

Podobné články
Lot trenéra Janatky (1976), který měl v tréninku i slavného Peruánka

Jedinečný areál dostihového závodiště v městské části Dvory nabídl přesně před 125 lety domácímu obyvatelstvu, lázeňským hostům i váženým…

O následujícím víkendu můžete zavítat na naše nejvýchodnější i nejzápadnější závodiště. V sobotu totiž třetí letošní dostihový den přivítají…