Prodej vstupenek na Velkou pardubickou zahájen

7. 12. 2022 Tisková informace Zdroj: Dostihový spolek URL zdroje: zavodistepardubice.cz

Symbolicky v den, kdy naděluje Mikuláš dárky, zahájil Dostihový spolek online prodej vstupenek na 133. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou a také dvou typů permanentních vstupenek na sezónu 2023.

133. Velká pardubická se Slavia pojišťovnou

Od 5. prosince 2023 lze v online prodeji prostřednictvím webových stránek Pardubického závodiště v sekci VSTUPENKY zakoupit všechny typy vstupenek – jak na stání včetně rodinného vstupného, tak k sezení na tribunách. Podle typu tribuny a rozsahu nabízených služeb se cena pohybuje od 800 Kč výše.

Vstupenky na stání jsou v online prodeji nabízeny za výhodnější ceny oproti nákupu na pokladně v den konání akce. Základní vstupné (dospělý) je za 400 Kč, zlevněné pro děti a seniory pak za 200  Kč. Rodinná vstupenka pro dvě dospělé osoby a až tři děti vyjde na 1100 Kč. Na místě budou lístky prodávány o stokorunu více.

V pořadí již 133. ročník Velké pardubické se Slavia pojišťovnou se uskuteční v tradičním termínu druhé říjnové neděle, tedy 8. října 2023.

Permanentní vstupenky

V sezóně, kdy Dostihový spolek oslaví už 30. výročí svého založení, nabízí dva druhy permanentních vstupenek.

„Celoroční balíček“ opravňuje ke vstupu na všechny dostihové mítinky včetně 133. Velké pardubické se Slavia pojišťovnou a výstavy Koně v akci. S výjimkou Velké pardubické mohou jeho držitelé využít místa k sezení na jakékoliv otevřené tribuně (nikoliv v ložích zastřešených budov). S tímto typem permanentky je možné parkovat v areálu Pardubického závodiště, nebo na jiném předem oznámeném parkovacím místě při všech akcích s výjimkou 133. Velké pardubické se Slavia pojišťovnou. V rámci vstupenky je také dostihový program. Celoroční balíček lze pořídit za cenu 2000 Kč.

„Celoroční permanentka“ opravňuje ke vstupu na všechny dostihové mítinky včetně 133. Velké pardubické se Slavia pojišťovnou a výstavy Koně v akci. Stejně jako v případě Celoročního balíčku lze s výjimkou Velké pardubické využít místa k sezení na jakékoliv otevřené tribuně (nikoliv v ložích zastřešených budov). Součástí této permanentky ale není parkování a dostihový program. Její cena je 1000 Kč.

Při online nákupu permanentních vstupenek na stránce VSTUPENKY zákazník obdrží elektronickou cestou voucher. Ten lze vyměnit za plastovou kartu v rámci dostihových dnů v dubnu a květnu příštího roku na pokladnách Pardubického závodiště.

Podobné články
Sport

Jedenáctiletý hnědák Subway Dancer, nejbohatší kůň české rovinové historie, který se dokázal senzačně prosadit v Anglii i ve Francii, uhynul kvůli…

Připravili jsme pro vás KOŇSKOU ŠTAFETU. Štafetový kolík ale bude jen symbolický. Půjde o “zimní” seriál minirozhovorů, které mezi sebou povedou…