Pardubice dají Váňovi šanci převzít Velkou. Proti němu však hraje čas

30. 1. 2012 Stanislava Králová

Nejenom jako favorit, ale i jako nový šéf největšího českého dostihu. Tímto způsobem se letos poprvé může Josef Váňa představit na říjnové Velké pardubické. Město s ním o převzetí pořadatelství začalo jednat. Nyní záleží jen na tom, zda se vše stihne.

Osminásobný vítěz Velké pardubické. Muž, který chřadnoucí dostih dovedl zpátky mezi nejprestižnější evropské mítinky. To první platí, samozřejmě. To druhé je sen legendy dostihů. Teď se zdá, že Váňa dostane šanci si svůj sen splnit.

Pardubičtí politici s nim začínají vyjednávat o tom, že by dostihy řídil. Na dohodu s ním ale mají extrémně málo času. Váňa tvrdí, že pokud má vést dostihy, musí mít závodiště pod kontrolou do dvou týdnů. "Smlouvy musí být dohodnuty do poloviny února, jinak už nestihneme letošní sezonu organizačně zařídit," řekl Josef Váňa.

iDNES.czCelý článek čtěte na stránkách iDNES.cz: Pardubice dají Váňovi šanci převzít Velkou. Proti němu však hraje čas

Podobné články
 Táňa Mášová

Připravili jsme pro vás KOŇSKOU ŠTAFETU. Štafetový kolík ale bude jen symbolický. Půjde o “zimní” seriál minirozhovorů, které mezi sebou povedou…

Jan Odložil

Být překážkovým šampionem v jedné sezóně v Čechách i na Slovensku, to je jedinečný výsledek. Žokeji Janu Odložilovi se to povedlo v roce 2022. Trvale…