Pardubické závodiště vypsalo nové bonusy pro dostihy klisen

2. 6. 2022 Tisková informace Zdroj: Dostihový spolek URL zdroje: zavodistepardubice.cz

Pořadatel pardubických dostihů, Dostihový spolek a.s., vypsal ve spolupráci s Advokátní kanceláří Bureš & Bureš s.r.o. nové bonusy pořadatele. Jsou podporou dostihů vypsaných výhradně pro klisny. Ty se v letošní sezóně poběží na Pardubickém závodišti tři.

Bonus pořadatele bude vyplácen prvním třem umístěným klisnám českého chovu v každém ze tří dostihů, a to v celkové výši 45.000 Kč. O případné nevyplacené prémie se bude navyšovat objem bonusů pro dostih konaný v následujícím termínu tak, aby do konce letošní sezóny byla částka vyplacena v plné výši.

Vypsané bonusy se týkají dostihů plánovaných v rámci mítinků 18. června, 6. srpna a v den Velké pardubické, tedy 9. října 2022. V červnu se jedná o dostih III. kategorie na 3300 metrů pro pětileté a starší klisny, v srpnu o cross country Registany pro čtyřleté a starší klisny (II. kategorie na 4150 metrů) a v den Velké pardubické o prestižní jedničkovou Cenu Laty Brandisové na 4200 metrů, která je vypsána pro čtyřleté a starší klisny.

Foto Tomáš Holcbecher/TMM
Podobné články
ČTK České noviny

Praha - České derby vyhrála díky skvělému finiši klisna Queen of Beaufay vedená žokejem Petrem Foretem, který zvítězil v nejprestižnějším domácím…

Wellunca. Autor Tereza Bartoníková

Po nabitém červnu sice následují klidnější letní měsíce, nicméně zkraje července se diváci mohou těšit na dvojici dostihových dnů. První z nich se…