Nový videoarchiv Jockey Clubu České republiky

27. 4. 2022 Tisková informace Zdroj: Jockey Club ČR URL zdroje: www.dostihy.cz
Jockey Club
Jockey Club

Jockey Club ČR s potěšením sděluje všem příznivcům dostihového sportu, že poprvé ve svojí historii přináší ucelený video archiv z dostihové sezóny, konkrétně z roku 2021.

I přes poslední dva roky, poznamenané epidemiologickou situací, již druhý rok JC ČR zabezpečuje streamové vysílání ze všech dostihů v roce, a to i díky spolupráci s hlavním partnerem českých dostihů, společností Tipsport.net a.s. Na webové adrese www.dostihy.cz/archiv tak najdete záznamy ze všech realizovaných dostihových dnů v roce 2021. Na této stránce si můžete filtrovat dostihy podle let a zároveň podle příslušných závodišť, což vytváří vyhledávání hledaného dostihu. Zároveň i letos pokračuje streamové vysílání všech dostihů v letošní sezóně, vždy s účelovým zpožděním.  

Věřím, že tuto službu bude Jockey Club ČR i nadále rozvíjet. Vzhledem k tomu, že Rada JC ČR rozhodla o vybudování nového informačního systému českých dostihů, který vylepší nové služby Zúčtovacího centra a přinese funkcionalitu všem uživatelům, je videoarchiv první novinkou tohoto projektu. Celý marketingový web JC ČR na www.dostihy.cz bude postupně doznávat další změny, bude přinášet nové typy informací, a jak doufám, i nové příležitosti pro potenciální partnery dostihového provozu a Jockey Clubu ČR.  

TN.cz
Podobné články
Idnes.cz

První kvalifikační dostih na Velkou pardubickou nečekaně ovládl po strhujícím finiši sedmiletý hnědák Del Rey v sedle s Jakubem Kocmanem. V cílové…

Česká televize

Po šesti letech vyhrál Velkou jarní cenu kůň z českého chovu. První dostih Klasické trojkoruny ovládl v pražské Chuchle Areně ve výborném čase Zamico…