Dostihy on-line!

Dostihové závodiště Praha-Velká Chuchle spustí tuto neděli 10. dubna na svých internetových stránkách bezkonkurenční novinku - on-line přenosy dostihů včetně live komentáře!

Od 13 hodin (hodinu před startem prvního dostihu) budou moci internetoví uživatelé na homepage adresy www.velka-chuchle.cz sledovat přesně stejné dění, jako přímí diváci na závodišti prostřednictvím interního videookruhu (tedy včetně záznamů, výsledkového servisu a dalších informací). Přenos bude vysílán ve třech kvalitativních stupních, uživatel si zvolí ten pro sebe nejoptimálnější podle rychlosti svého připojení k internetu.

V pondělí mezi 10. a 13. hodinou pak poběží na stejném místě záznamová smyčka z nedělního dostihového odpoledne. Chystá se také zavedení archivu hlavních dostihů sezóny.

Celý projekt vznikl za technické podpory akciové společnosti České radiokomunikace. Tento nový počin pražského pořadatele je mílovým krokem v oblasti prezentace dostihového závodiště Praha-Velká Chuchle a na cestě zpopularizování českého dostihového sportu mezi nejširší veřejností.

Příbuzné články: