Svod hannoverských klisen bude již letos!

Před necelým týdnem jsme vás informovali, že Hannoverský svaz ve Verdenu projevil zájem uspořádat v ČR svod hannoverských klisen. Jistě příjemnou zprávou chovatelům bude posun v celé události. Zmíněný svod se totiž uskuteční již letos, a to v 9,00 hod dne 23. srpna 2007 v areálu stáje Mustang. Informaci potvrdil přímo svaz, když termín, na rozdíl od českého pořadatele, zveřejnil na svém webu.

Dne 23. 8. 2007 se tedy v České republice poprvé uskuteční svod hannoverských klisen a klisen, které by mohly být zapsány do hannoverských plemenných knih.

Svod bude zahájen v 9.00 hodin v areálu Stáj Mustang, 739 39 Lučina.

Přihlášky posílejte na adresu:

Hannoveraner Verband
D 27283 Verden
k rukám paní Tanjy Coors

Přihlásit se můžete také telefonicky: + 49 4231 67319, faxem: + 49 4231 67312, nebo mailem: tcoors@hannoveraner.com

Platí se až na místě, počítejte s částkou 220,- EUR.

Pokud máte nějaké dotazy ohledně možnosti zápisu konkrétně Vaší klisny do hannoverské plemenné knihy, je možno kontaktovat paní Tanju Coors přímo, případně můžete dotaz zaslat (nebo vložit pod článek) mně a já jež přepošlu.

Těšíme se na váš zájem a účast!

Podobné články

Když jsem byla malá, byla mým vzorem číslo jedna. Žena, které nechybí odvaha a která navzdory předsudkům jde za svým snem. Tomu pak neváhá hodně…

Chov koní Kinských přinesl pět vítězů Velké pardubické a mnoho věhlasných steeplerů. Tito jedineční koně tvoří nedílnou součást historie čs. chovu a…