Školení držitelů a vedoucích připouštěcích stanic hřebců

25. 1. 2019 Tisková informace Autor fotek: Gabriela Rotová

Školení držitelů a vedoucích připouštěcích stanic hřebců proběhne v letošním roce ve čtvrtek 7. února od 11:00 do 14:00 v areálu Zemského hřebčince Písek.

Školení pořádá Asociace svazů chovatelů koní České republiky. Na programu školení bude i předvedení plemenných hřebců zemského hřebčince. V rámci školení držitelů a vedoucích stanic hřebců plemen ČT, N, NS, ČMB, HF, WP, ČSP, SHP, IC, MH a oslů domácích bude možné převzít připouštěcí rejstříky na rok 2019 a seznamy hřebců oprávněných k plemenitbě v roce 2019.

Při převzetí připouštěcího rejstříku v rámci školení bude účtována jednotná zvýhodněná cena, tak jako tomu bylo i letech minulých. Držitelům, kteří se na školení nebudou moci dostavit, budou rejstříky zasílány od 11. 2. 2019 poštou na dobírku dle ceníku ASCHK.

Aktuální informace naleznete na facebookových stránkách události.

Podobné články

Když jsem byla malá, byla mým vzorem číslo jedna. Žena, které nechybí odvaha a která navzdory předsudkům jde za svým snem. Tomu pak neváhá hodně…

Chov koní Kinských přinesl pět vítězů Velké pardubické a mnoho věhlasných steeplerů. Tito jedineční koně tvoří nedílnou součást historie čs. chovu a…