Pozvánka na I. Jarní medailovou výstavu pony a malých koní

Poslední sobotu v dubnu, přesně 28. 4. 2007, proběhne od 9 hodin první letošní výstava malých plemen koní a pony v Řitce u Prahy, v hřebčíně Stonefield, který je součástí Usedlosti Veselka. Jelikož se blíží uzávěrka akce (20.4.), informujeme vás podrobně o propozicích a dalších podrobnostech.

28.4. se sejdou chovatelé, majitelé a obdivovatelé malých plemen koní a poníků, aby ukázali své koňské miláčky a podělili se tak o radost z toho mít doma koňského kamaráda. Vystavovat se budou velšská plemena pony a cob a welsh part-bred, hafling, fjord, jezdecký pony s PP i bez PP, český sportovní pony a shetland pony. Posuzovat bude Mrs. Megan Lewis z hřebčína Cwrtycadno, UK.

Na programu budou i jezdecké soutěže pro děti a možnost svezení dětí na ponících. Možná je též inzerce v katalogu výstavy.

Uzávěrka přihlášek je 20. 4. 2007

Tato výstava je první, v níž se sbírají body do celoroční soutěže o Pohár čestného prezidenta CBWBC.

Akce je vhodná pro výše uvedená plemena koní, dospělé i děti. Nedaleko je příjemná restaurace, usedlost je výborně dostupná jak z Prahy, tak z ostatních směrů.

Výhodná akce!

Ti, kteří se stanou členy CBWBC do data uzávěrky výstavy (tj. 20.4.2007), budou mít poplatek na výstavu v Řitce se slevou 50%. Klubový poplatek je třeba zaplatit složenkou typu C na adresu Mojmír Fiala, Skřivaň 13, 271 21 Pavlíkov do 20.4.2007 (rozhoduje datum na složence o zaplacení příspěvku, potvrzení stačí poslat s přihláškou na výstavu).

Propozice výstavy jsou ke stažení níže pod článkem.

Klubový poplatek pro dospělého člena je na rok 500,- Kč, na půl roku 350,- Kč.

Těšíme se s Vámi naviděnou 28. dubna v Řitce u Prahy!!!

Podobné články
Donn Clifs

O uplynulém víkendu se u nás běhalo na dvou dostihových drahách. Sobotní Most měl vrchol v tradiční sprinterské Ceně jezdectví, v neděli ve…

Když jsem byla malá, byla mým vzorem číslo jedna. Žena, které nechybí odvaha a která navzdory předsudkům jde za svým snem. Tomu pak neváhá hodně…