Na finále KMK a chovatelské přehlídky o víkendu do Zduchovic

Nadcházející víkend se v jezdeckém areálu ve Zduchovicích bude konat opravdu bohatá chovatelská akce. Již od pátku zde bude probíhat finále skokového i drezurního KMK spolu s 18. ročníkem celostátní přehlídky tříletých klisen plemene ČT a 1. ročníkem přehlídky hříbat plemene ČT.

SCHČTBohatý program bude probíhat na dvou kolbištích, ve čtvrtek jsou skokové i drezurní tréninky, oficiální část začne v pátek 1. koly ve skocích pro 4leté a 5leté, v drezuře pro 4leté, 5leté i 6leté. V sobotu budou probíhat 1. kola KMK ve skocích pro 6leté a pokračovat se bude 2. koly soutěží. Vítězové budou dekorováni v neděli.

Přehled finalistů najdete po jednotlivých kategoriích zde na stránkách ČJF: Seznamy koní postupujících do finále KMK 2013.

V sobotu v 10 hodin začne na dolním kolbišti přehlídka hříbat. Vyhlášení vítězů a dekorování proběhne v neděli.

Katalog postupujících hříbat z kvalifikačních kol najdete pod článkem. Na stránce přehlídky hříbat na webu SCHČT najdete výsledky některých kvalifikačních kol.

V sobotu od 14 hodin také bude probíhat přehlídka 3letých klisen, v neděli potom tato část pokračuje semifinále, vítězky budou vyhlášeny a dekorovány v neděli odpoledne.

Ve finále se bude vybírat z 19 klisen, jejich katalog najdete pod článkem.

Program chovatelské akce najdete přiložený pod článkem.

Další informace sledujte na www.schct.cz.

Podobné články
Donn Clifs

O uplynulém víkendu se u nás běhalo na dvou dostihových drahách. Sobotní Most měl vrchol v tradiční sprinterské Ceně jezdectví, v neděli ve…

Když jsem byla malá, byla mým vzorem číslo jedna. Žena, které nechybí odvaha a která navzdory předsudkům jde za svým snem. Tomu pak neváhá hodně…