Jarní prázdniny v Národním hřebčíně

1. 3. 2023 Tisková informace Autor fotek: Archiv NHK Zdroj: NHK URL zdroje: www.nhkladruby.cz

Přemýšlíte, jak zpříjemnit svým dětem jarní prázdniny? Udělejte si výlet do hřebčína v Kladrubech nad Labem nebo do hřebčína ve Slatiňanech.

O jarních prázdninách pro okres Pardubice a Chrudim (6. – 12. března 2023) zveme všechny velké i malé návštěvníky do národního hřebčína na návštěvu za starokladrubskými koňmi. V Kladrubech nad Labem vás čekají komentované prohlídky stájí, zámku a expozice historických kočárů a postrojů. Ve Slatiňanech se můžete vydat na prohlídku hřebčína, která vás zavede jak do stájí s vraníky, tak i do kočárovny a knížecí sedlovny Auerspergů.

V Kladrubech nad Labem se brány hřebčína otevírají v 10:00 a poslední prohlídky je možno absolvovat od 15:00. Ve Slatiňanech je možná prohlídka hřebčína v 11:00, 13:00 a 15:00 hod. 

Vstupné na prohlídky je dle běžného ceníku. Doporučujeme zakoupení vstupenek online prostřednictvím našich webových stránek.

Podobné články

Srdečně vás zveme na kurz se španělským jezdcem a trenérem Javier Simonem, který se koná ve dnech 24. - 26. března 2023 v areálu Qranch Bezděkov -…

Předvýběry hřebců plemen mimo PK ČT – tedy hřebců ostatních plemen – proběhnou již tuto neděli v areálu ZH Písek.